| Sienkiewicza 106A, 50-348 Wrocław | 71 382 80 06 | rezerwacje[małpa]hosteltrzykolory.pl

Pokoje od 30 zł w Hostelu Trzy Kolory w centrum Wrocławia

Pokoje już od 30 zł! ZAREZERWUJ

ZAREZERWUJ

Hostel w centrum Wrocławia, czyli tani i komfortowy nocleg w sercu miasta! Poznaj naszą wyjątkową ofertę i atrakcyjny cennik!

Wnętrze pokoju w hostelu w centrum Wrocławia

Hostel w centrum Wrocławia to świetne miejsce na nocleg dla każdego. Dobry obiekt tego typu jest nie tylko tani, ale także przytulny i komfortowy. Jakie jeszcze zalety ma nocowanie w hostelu i jak znaleźć kwaterę idealną na krótki lub bardzo długi pobyt? Dowiedz się, co je charakteryzuje i kogo można w nich spotkać. Sprawdź także, jakie korzyści niesie ze sobą lokalizacja w centrum Wrocławia. Przedstawiamy ciekawą historię oraz wspaniałą ofertę Trzech Kolorów – miejsca prowadzonego z pasją przez otwartych i zaangażowanych ludzi. Poznaj wyjątkowo atrakcyjny cennik i zarezerwuj wygodny nocleg w świetnej lokalizacji w kulturalnym, rozrywkowym i biznesowym centrum stolicy Dolnego Śląska!

Spis treści:
Tanie oferty warte uwagi
Kim są goście Trzech Kolorów?
Opinie gości
Kontakt, dojazd i sposób rezerwacji pokoju
Jakie miejsca niedaleko Trzech Kolorów warto odwiedzić?

Zarezerwuj nocleg w centrum Wrocławia już od 30 zł

Zostań dłużej - płać mniej!ZAREZERWUJ

Tani hostel w centrum Wrocławia – poznaj historię obiektu Trzy Kolory i sprawdź jego wyjątkowo atrakcyjny cennik krótko- i długoterminowego wynajmu pokoi!

Tani hostel w centrum Wrocławia sprawdzi się doskonale zarówno podczas weekendowego wypadu na zwiedzanie stolicy Dolnego Śląska, jak i w trakcie dłuższego wyjazdu pracowniczego. W obu tych przypadkach kluczowe są dwa aspekty: dobra lokalizacja i niska cena. Te dwa warunki spełnia obiekt Trzy Kolory, który jest położony przy ulicy Henryka Sienkiewicza 106A. Pod tym adresem znajdziemy jedną z pięknych kamienic, z których słynie Wrocław. Budynek został wykupiony przez założycieli Trzech Kolorów w 2011 roku. Dzięki wytrwałej pracy kamienica została wyremontowana i już w 2012 roku zawitali w niej pierwsi goście. Od tego czasu w budynku do dyspozycji osób odwiedzających stolicę Dolnego Śląska jest 88 miejsc noclegowych w schludnie urządzonych i wygodnych pokojach 2-, 3-, 4- i 5-osobowych. W budynku jest 10 łazienek, z których mogą korzystać goście. Znajdują się w nim także 2 kuchnie i 2 aneksy oraz wygodny salon dla wszystkich lokatorów. Goście mają również dostęp do telewizji kablowej i darmowej, bezprzewodowej sieci internetowej Wi-Fi. Klienci mogą zostawić swoje samochody na bezpłatnym parkingu przy budynku. Jest to duża zaleta, ponieważ w centrum często trudno jest znaleźć wolną przestrzeń do zaparkowania auta.

Nasza oferta jest wyjątkowa i wyróżnia się na tle innych propozycji, ponieważ ceny maleją z każdym dniem pobytu. Sprawdź, jak wygląda cennik tego wygodnego i taniego obiektu noclegowego w centrum miasta! Pamiętaj, że im dłużej zostaniesz, tym więcej zaoszczędzisz!

Krótkoterminowy wynajem pokoi (poniżej miesiąca)

Ceny za dobę od osoby w pokoju dwuosobowym:

 • w pierwszym i drugim dniu pobytu: 55 zł,
 • w trzecim dniu pobytu: 50 zł,
 • od czwartego do trzynastego dnia pobytu: 40 zł,
 • od czternastego dnia pobytu: 35 zł.

Ceny za dobę od osoby w pokoju trzy- i czteroosobowym:

 • w pierwszym dniu pobytu: 50 zł,
 • w drugim dniu pobytu: 45 zł,
 • w trzecim dniu pobytu: 40 zł,
 • od czwartego do szóstego dnia pobytu: 35 zł,
 • od siódmego dnia pobytu: 30 zł.

Ceny za dobę od osoby w pokoju pięcioosobowym:

 • w pierwszym dniu pobytu: 50 zł,
 • w drugim dniu pobytu: 45 zł,
 • w trzecim dniu pobytu: 40 zł,
 • od czwartego do piątego dnia pobytu: 35 zł,
 • od szóstego dnia pobytu: 30 zł.

Długoterminowy wynajem pokoi (powyżej miesiąca)

 • pokój 2-osobowy: 750 zł za miesiąc od osoby,
 • pokój 3- i 4-osobowy: 700 zł za miesiąc od osoby,
 • pokój 5-osobowy: 650 zł za miesiąc od osoby.

Łóżko w obiekcie noclegowym

Kto korzysta z tanich noclegów w hostelu znajdującym się w centrum Wrocławia? Zobacz, kogo możesz spotkać!

Szukasz taniego noclegu we wrocławskim centrum? Wybierz Hostel Trzy Kolory i ciesz się doskonałą lokalizacją oraz wspaniałymi warunkami pobytu! Zastanawiasz się, czym hostel różni się od hotelu? Otóż jest to miejsce, w którym znajdują się części wspólne dla gości, takie jak na przykład kuchnia czy salon. Zazwyczaj istnieje też możliwość rezerwacji konkretnej liczby miejsc w pokoju bez konieczności wnoszenia opłaty za wynajem całego pomieszczenia. Oznacza to, że pozostałe łóżka mogą zająć inne osoby. Takie rozwiązanie po pierwsze pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy, a po drugie daje możliwość poznania ciekawych ludzi. Warto wiedzieć, że w noclegowniach, w których wynajmuje się miejsca w pokojach, znajdują się szafki zamykane na klucz – każdy ma więc swoje bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów.

Kim są osoby korzystające z taniego pobytu w obiekcie Trzy Kolory zlokalizowanym w centrum Wrocławia? Bardzo często odwiedzają nas ludzie młodzi – studenci lub absolwenci szkół wyższych, którzy grupami przyjeżdżają do Miasta Stu Mostów w celach towarzyskich i rozrywkowych. Młodzież i dorosłych przyciągają do metropolii liczne zabytki, piękne trasy spacerowe oraz rozmaite restauracje, knajpki i bistra. Oferta kulturalna stolicy Dolnego Śląska jest bardzo bogata i ludzie często przyjeżdżają tu na koncerty, spektakle czy wernisaże. Pobyt w Mieście Stu Mostów związany z udziałem w wydarzeniu kulturalnym zazwyczaj jest krótki, trwa 2 lub 3 dni. Na taki szybki wypad często też decydują się osoby, które dopiero co dostały się na studia. Zakwaterowanie w centrum miasta jest doskonałym pomysłem, jeżeli musimy na przykład dopełnić formalności na uczelni. Znajdujemy się w odległości krótkiego spaceru od budynków Politechniki, Uniwersytetu Przyrodniczego, Medycznego i Wrocławskiego.

Budynek niemal codziennie ma okazję gościć turystów z całej Polski i z zagranicy. Ludzie odwiedzający hostele w centrum to w większości bardzo sympatyczne i otwarte osoby. Goście wymieniają się nawzajem wskazówkami, co warto zwiedzić albo gdzie można dobrze zjeść. Nierzadko trafia się okazja do podszkolenia języka obcego, ponieważ nasz rozmówca przyjechał z Niemiec, Czech, Hiszpanii czy Stanów Zjednoczonych. Być może podczas pobytu w Trzech Kolorach nawiążemy nową znajomość albo uzyskamy ciekawe informacje o kraju, z którego pochodzi osoba spotkana we wspólnej kuchni czy salonie.

W obiekcie często przebywają także pracownicy różnych firm, którzy przyjechali do Wrocławia na delegację. Nasza przestrzeń powstała właśnie między innymi po to, aby przyczynić się do obniżenia kosztów prowadzenia działalności dla przedsiębiorstw zlokalizowanych poza stolicą Dolnego Śląska. Każda mała i duża grupa pracowników znajdzie u nas miejsce dla siebie i poczuje się dobrze – wszystko dzięki otwartej postawie naszej obsługi i nastawieniu na potrzeby klientów. Razem zawsze wypracujemy satysfakcjonujący wszystkich kompromis.

Opinie o Hostelu Trzy Kolory w centrum Wrocławia – na jakie zalety zwracają uwagę odwiedzający nas goście?

Hostel w centrum Wrocławia, który cieszy się dobrymi opiniami gości, zdecydowanie wart jest odwiedzenia. Grono zadowolonych klientów Trzech Kolorów stale się powiększa. Zobacz, jakie zalety goście wymieniają w swoich opiniach o noclegu!

Ładnie urządzone i czyste pokoje

Oferujemy naszym gościom miejsca w wygodnych i schludnych pokojach. Wnętrza naszego budynku są urządzone w prosty sposób i na bieżąco utrzymujemy w nich czystość. Chcemy zapewnić naszym gościom najwyższy poziom komfortu w trakcie pobytu, dlatego dokładamy wszelkich starań ku temu, aby mogli poczuć się u nas prawie jak w domu. Pokoje w naszym obiekcie nie mają nic wspólnego z maleńkimi klitkami, jakie niekiedy można spotkać w wątpliwej jakości noclegowniach. U nas każdy gość ma zapewnioną odpowiednią przestrzeń i miejsce, w którym może swobodnie wypocząć.

Świetna atmosfera i miła obsługa

Tworzymy dobrą atmosferę i goście to doceniają w swoich opiniach. Obsługa chętnie pomaga przyjezdnym w odnalezieniu najszybszej drogi do interesującego ich miejsca. Może też podpowiedzieć, co warto zwiedzić we Wrocławiu albo gdzie się udać na popołudniowy spacer. Świetną atmosferę zapewnia nie tylko obsługa, ale także nasi goście, którzy rozmawiają ze sobą i spędzają razem wolny czas. Nierzadko wybierają się razem na obiad lub na zwiedzanie miasta.

Doskonała lokalizacja i darmowy parking

Lokalizacja w centrum miasta to nie wszystko dla osób, które podróżują samochodem. Niekiedy w pobliżu kwatery nie można znaleźć wolnego miejsca postojowego albo pobyt w hotelu wiąże się z koniecznością pozostawienia samochodu na płatnym parkingu, co może nas wynieść nawet tyle co sam nocleg. Taka sytuacja nie będzie miała miejsca w przypadku pobytu w Trzech Kolorach. Goście mają do dyspozycji duży, bezpłatny parking.

Niskie ceny wynajmu pokoi

Jako jedną z największych zalet naszego obiektu goście wskazują niskie ceny. Oferta została tak skonstruowana, aby goście mieli poczucie, że koszt pobytu w komfortowych warunkach nie obciąża ich kieszeni. Przy dłuższych pobytach proponujemy korzystne zniżki i między innymi dzięki temu turyści często wybierają właśnie naszą ofertę podczas dłuższego urlopu, a przedsiębiorcy chętnie kwaterują u nas swoich pracowników.

Zarezerwuj nocleg w centrum Wrocławia już od 30 zł

Zostań dłużej - płać mniej!ZAREZERWUJ

Pełnowartościowe śniadanie z kawą

Hostel Trzy Kolory w centrum Wrocławia – kontakt, dojazd i sposób rezerwacji pokoju. Poznaj różne przydatne informacje przed swoim przyjazdem do stolicy Dolnego Śląska

Dobry kontakt z obsługą hostelu w centrum Wrocławia, który wybraliśmy na nocleg w czasie swojego pobytu, jest bardzo ważny. Jeżeli pracownicy są mili i pomocni od pierwszej rozmowy telefonicznej czy wymiany korespondencji mailowej, to dobry znak. Obsługa Trzech Kolorów chętnie odpowie na wszelkie pytania naszych przyszłych gości. Można do nas napisać wiadomość o każdej porze dnia i nocy na adres e-mail lub zadzwonić pod numer telefonu podany na stronie. Telefon odbieramy codziennie w godzinach od 8:00 do 16:00.

Rezerwacji miejsca można dokonywać telefonicznie, mailowo lub korzystając ze specjalnego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Wystarczy wpisać swoje imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz datę przyjazdu i dzień wyjazdu z Wrocławia. Konieczne będzie także zaznaczenie liczby osób, dla jakiej potrzebujemy noclegu. Po wpisaniu tych danych proces jest już prawie zakończony, musimy jeszcze tylko poczekać na potwierdzenie ze strony recepcji.

Jeżeli chodzi o dojazd do naszego budynku – dzięki doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia można się łatwo i komfortowo do nas dostać z każdej części miasta. Najczęściej jednak turyści przybywają do nas z Dworca Głównego PKP. Przy stacji zlokalizowane są liczne przystanki komunikacji miejskiej, które ułatwiają dojazd do obiektu. Można się do nas dostać bezpośrednio tramwajami linii: 0, 2 i 9. Podróż nie powinna nam zająć więcej niż 15-20 minut. Z kolei spod Dworca Autobusowego najwygodniej dojedziemy bez przesiadek tramwajami o numerach 0 i 9. W pobliżu Trzech Kolorów znajdują się także przystanki autobusów linii: C, D, 115, 116, 131, 141, 145, 146 i 149. Oprócz tramwajów o numerach 0, 2 i 9, niedaleko nas zatrzymują się także linie: 4, 10, 17 i 33. Wszystkich planujących późne powroty z pewnością ucieszy fakt, że można w nocy dojechać do nas autobusami o numerach: 240, 241, 250 i 253. Oczywiście jeżeli zamierzamy wieczorem bawić się w centrum, czyli na przykład w okolicy Placu Grunwaldzkiego na koncercie, czy chcemy zjeść późną kolację na Rynku – do budynku Trzech Kolorów bez problemu wrócimy pieszo.

Widok na zabudowę Ostrowa Tumskiego

Doskonała lokalizacja hostelu w centrum Wrocławia – zobacz, jakie możliwości daje Ci położenie noclegu w samym sercu miasta. Sprawdź, co warto zwiedzić w pobliżu

Hostel w centrum Wrocławia idealnie sprawdzi się jako baza wypadowa do zwiedzania miasta, niezależnie od tego, czy mamy kilka dni wolnego, czy tylko parę godzin do zagospodarowania podczas wyjazdu służbowego. Jakie atrakcje znajdują się w pobliżu Trzech Kolorów? W pierwszej kolejności warto wymienić malowniczy Ostrów Tumski, który jest uwielbianym miejscem w mieście zarówno przez turystów, jak i przez miejscowych. Warto wybrać się tu na relaksujący spacer nad rzeką. Równie malownicze są alejki Ogrodu Botanicznego. Dobrym pomysłem jest zamówienie sobie kawy na wynos w jednej w pobliskich kawiarni i rozkoszowanie się pobudzającym napojem na ławce z widokiem na Odrę.

Z budynku Trzech Kolorów warto się także wybrać na spacer po Nadodrzu. Przedmieście Odrzańskie to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, do której nie trzeba zabierać ze sobą mapy – przechadzając się po klimatycznych uliczkach, z pewnością sami odkryjemy wiele ciekawych miejsc. Znajdują się tu różnorodne koncepty kulinarne, niebanalnie urządzone kawiarnie i knajpki serwujące dania z produktów od lokalnych dostawców. Nie brakuje także sklepów z rękodziełem, między innymi wyrobami z drewna czy biżuterią. Poza tym warto zwrócić uwagę na architekturę Nadodrza i poszukać ciekawych murali na ścianach budynków. Wielbicieli historii z pewnością zachwyci fakt, że w tej części Wrocławia zachowało się sporo zabytkowych budynków, mimo zniszczeń, jakich doznało miasto w trakcie II wojny światowej.

Jeżeli dysponujemy większą ilością czasu, warto wybrać się do ZOO. Pobyt w ogrodzie zoologicznym zapewni nam rozrywkę na cały dzień. Na terenie wrocławskiego ZOO znajduje się fantastyczne Afrykarium, w którym można obejrzeć między innymi wyjątkowe morskie stworzenia pochodzące z wód okalających Afrykę. Gwarantowana wspaniała zabawa, niezależnie od naszego wieku! W pobliżu ZOO znajduje się Pergola – to tu można wieczorem obejrzeć wspaniały pokaz multimedialnej fontanny. Z kolei za dnia miło będzie usiąść na trawie i zrelaksować się nad wodą w otoczeniu zieleni. Warto także obejrzeć Halę Stulecia i Iglicę – stalową konstrukcję o wysokości ponad 90 metrów. Na naszym blogu goście znajdą także wiele innych miejsc i wydarzeń wartych polecenia. Zapraszamy!

Komentarze

Ostatnie komentarze

komentarze