| Sienkiewicza 106A, 50-348 Wrocław | 71 382 80 06 | rezerwacje[małpa]hosteltrzykolory.pl

Pokoje od 30 zł w Hostelu Trzy Kolory w centrum Wrocławia

Pokoje już od 30 zł! ZAREZERWUJ

ZAREZERWUJ

O Hostelu Trzy Kolory

O Hostelu Trzy Kolory we Wrocławiu

Nie jesteśmy już młodzi, ale dzięki naszemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić komfortowy nocleg w czystym pokoju. Zawsze staramy się być mili i dbać w 100% o zadowolenie gości Hostelu Trzy Kolory.

  • Super Oferta

    Pojedyncze Łóżka, Internet, TV kablowa, Lodówka i Czajnik

  • Dodatkowo

    Kuchnia, Łazienka, Parking, Salon

  • Pokoje dla firm

    Idealne dla pracowników

Obecnie jesteśmy jednym z trzech hosteli w grupie Kwatery dla Firm, znajdują się u nas 28 pokoi dla firm, studentów, turystów i grup w których możemy pomieścić w sumie do 97 miejsc noclegowych. W 2011 roku wykupiliśmy od miasta zniszczoną kamienicę, ale dzięki naszej pracy i dużym nakładom od 2012 roku nasi klienci mogą nocować w czystych i schludnych pokojach. Goście mogą liczyć na pokoje 2, 3, 4 i 5-osobowe z dostępem do 10 łazienek, 2 kuchni, 2 aneksów, wygodnego salonu, TV kablowej i internetu WiFi, a co najważniejsze w centrum Wrocławia – na darmowy parking. Pracuje u nas 5 osób – Radek, Wojtek, Edyta i Joanna, a rezerwacje noclegów przyjmuje Paulina. Ceny naszych pokoi do wynajęcia są w porównaniu z cenami obiektów w Rynku bardzo niskie, chociaż i tak znajdujemy się w ścisłym centrum Wrocławia przy pl. Grunwaldzkim – Wrocławskie centrum biznesu i nauki. Od nas jest bardzo blisko do Grunwaldzki Business Center, Pasażu Grunwaldzkiego, Uniwersytetu Przyrodniczego, Politechniki Wrocławskiej, ZOO i Hali Stulecia.

94%
Gości
3Kolory

Poznaj nas i naszą firmę

Chcielibyśmy aby nasz firma w dużym stopniu przyczyniła się do obniżenia kosztów prowadzenia działalności dla firm spoza Wrocławia.

Zawsze rozmawiać! Nie stawiamy tylko na nasze warunki ale szukamy wspólnego rozwiązania oraz próbujemy wypracować kompromis.

Niskie ceny, duży wachlarz rozwiązań oraz gwarancję dobrej współpracy.

Korzystając z naszych usług zawsze pamiętaj, że najbardziej zależy nam na pozytywnym odbiorze naszej firmy przez klientów, dlatego nie wahaj się i oceń naszą pracę wysyłając e-mail lub dzwoniąc bezpośrednio do właściciela.

Ocena zadowolenia z naszej ostatniej ankiety

Pokoje 96
Części Wspólne 93
Obsługa 89
Dojazdy 99

Poznaj nas

Marcin trzy kolory
Marcin Prezes

Pomysłodawca i założyciel firmy, zawsze pod telefonem, zatroskany ale i spokojny o działanie firmy. Ma wizję rozwoju, ciągle myśli o ekspansji.

Radek Szczot trzy kolory
Radek Koordynator Projektu

Zajmuje się tworzeniem nowych stron firmy, a także pozycjonowaniem w wyszukiwarkach. Pomaga przy reklamie.

Paulina K trzy kolory
Paulina Specjalista ds. Administracyjnych

Odbiera telefony, przyjmuje rezerwacje, a także wystawia rachunki, faktury i podpisuje kontrakty z firmami.

Tani hostel Trzy Kolory we Wrocławiu to gwarancja wygodnego noclegu w niezwykle niskiej cenie! Jesteśmy częścią grupy Kwatery dla Firm Marcin Bobało i zapewniamy naszym gościom 28 wygodnych, czystych i przestronnych pokoi wyposażonych w najbardziej niezbędne sprzęty. W naszym obiekcie znaleźć można pokoje w wariantach 2-, 3-, 4- i 5-osobowych. W każdym z nich znajdują się komfortowe łóżka, szafki na ubrania oraz lodówka, dzięki czemu goście mają zagwarantowany własny kąt oraz miejsce na trzymanie swoich rzeczy. Do dyspozycji pozostaje także 10 czystych łazienek, dwa przestronne aneksy kuchenne oraz wspólny salon, wprost idealny do wieczornej integracji!

Jako tani hostel w samym centrum Wrocławia – położeni jesteśmy bowiem w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego oraz wieżowca Grunwaldzki Center – stanowimy przystań dla najróżniejszych grup klientów. Pokoje w obiekcie Trzy Kolory wynajmują zarówno zwiedzający Miasto Stu Mostów turyści, osoby przyjeżdżające do Wrocławia z okazji licznie organizowanych tu koncertów i wydarzeń artystycznych, jak i pracownicy odbywający podróże służbowe. Każdy z gości ma do dyspozycji szybki Internet w postaci sieci Wi-Fi oraz szczególnie pożądany w tej części miasta darmowy parking.

Co szczególnie istotne dla gości decydujących się na dłuższy pobyt, ceny w Trzech Kolorach zmniejszają się wraz z każdym następnym dniem wynajmu – a więc im więcej czasu u nas spędzisz, tym atrakcyjniejszą ofertę noclegową jesteśmy w stanie zaproponować! Przy wynajmie pokoju trwającym około tygodnia stawki nie przekraczają nawet 30 złotych za noc! To zdecydowanie jedna z najatrakcyjniejszych ofert noclegowych we Wrocławiu, a przy uwzględnieniu, że mówimy o noclegu w ścisłym centrum miasta,  Trzy Kolory staje się prawdziwą perłą na mapie obiektów noclegowych stolicy Dolnego Śląska! W murach naszego taniego hostelu powita Cię serdeczna i uśmiechnięta kadra. W niewielkiej odległości od naszego budynku znaleźć można jedne z najchętniej odwiedzanych atrakcji Wrocławia: Halę Stulecia wraz z malowniczą Pergolą oraz miejskie Zoo z niezwykle popularnym oceanarium.