| Sienkiewicza 106A, 50-348 Wrocław | 71 382 80 06 | rezerwacje[małpa]hosteltrzykolory.pl

Pokoje od 30 zł w Hostelu Trzy Kolory w centrum Wrocławia

Pokoje już od 30 zł! ZAREZERWUJ

ZAREZERWUJ

Kwatery i noclegi dla firm w centrum Wrocławia. Zobacz, jak znaleźć tani hostel pracowniczy

Kwatery pracownicze i noclegi dla firm we Wrocławiu

Kwatery i noclegi dla firm w centrum Wrocławia, w przystępnej cenie to nie lada wyzwanie logistyczne dla każdego pracodawcy planującego dłuższą inwestycję w stolicy Dolnego Śląska. Nawet kilkudniowa delegacja wymaga znalezienia komfortowego, położonego blisko centrum, dobrze skomunikowanego, a przy tym taniego pokoju dla osób w delegacji. Doskonałym wyborem, spełniającym wszystkie te wymagania, jest Hostel Trzy Kolory oferujący aż 97 miejsc noclegowych, w tym specjalną strefę kwater pracowniczych. Zobacz, jakie korzyści przyniesie firmie wybór naszego obiektu!

Spis treści:

Jak wybrać odpowiedni obiekt?
Oferta Trzech Kolorów
Cennik
Co warto zobaczyć w Mieście Stu Mostów?
Zalety pokoju w centrum

Czym się kierować przy wyborze kwater pracowniczych we Wrocławiu?

Wybór odpowiedniej kwatery pracowniczej we Wrocławiu nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać. Ścisłe wytyczne finansowe często zawężają pole wyboru, skazując przyjezdnych na pokoje znacznie oddalone od punktu docelowego albo pozbawione podstawowych wygód zapewniających odpowiedni poziom komfortu i relaksu po intensywnym dniu. Aby zadbać o podstawowe potrzeby osób w delegacji, warto postawić na kwaterę, która jest dobrze skomunikowana z głównymi punktami miasta oraz dysponuje specjalną bazą dostosowaną do potrzeb osób przebywających w delegacji. Właśnie takie warunki oferujemy w Hostelu Trzy Kolory. Obiekt znajduje się w centrum Miasta Stu Mostów, przy ul. Sienkiewicza 106 A. Z tej okolicy odjeżdża wiele autobusów i tramwajów, którymi z łatwością można dotrzeć do dowolnej części miasta. W pobliżu znajdują się między innymi takie miejsca jak: Grunwaldzki Business Center, Hala Stulecia czy Pasaż Grunwaldzki, do których goście naszych kwater  mogą dotrzeć szybko i wygodnie komunikacją miejską. Co ważne, Trzy Kolory dysponuje specjalną strefą tanich kwater pracowniczych. Znajduje się w niej aż 10 łazienek, dzięki czemu każdego ranka nie pojawia się powszechny problem długiej kolejki. W specjalnie wydzielonej przestrzeni znajdują się także dwie kuchnie oraz dwa aneksy kuchenne, dzięki czemu nasi goście mogą bez pośpiechu zjeść pożywne śniadanie oraz we własnym zakresie przyrządzić obiad czy kolację. Nie zapomnieliśmy również o chwili na relaks przed kolejnym dniem pełnym obowiązków. W przestrzeni kwater dla firm znajduje się bowiem duży salon z odbiornikiem TV. Wszędzie zapewniamy też bezpłatny i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Nie zapomnieliśmy także o kwestii tak istotnej jak dogodnie zlokalizowany, bezpłatny parking dla gości kwater dla firm, który pomieści nawet kilkadziesiąt aut. Naszym tanim i komfortowym noclegom pracowniczym we Wrocławiu zaufało już wiele firm. W obiekcie Trzy Kolory gościliśmy dotychczas takie marki jak SKANSKA, Stalprodukt, Alpine Bau, MAX BOEGL czy Heilit+Worner.

Most wiodący na Ostrów Tumski

 

Jakie pokoje dla firm dostępne są w naszej sferze kwater pracowniczych?

Pracownicy poszukujący tanich kwater w centrum Wrocławia znajdą u nas 27 komfortowych pokoi w różnych wariantach. Zapewniamy przytulne i przestronne pokoje dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe oraz pięcioosobowe. Integralną część każdej przestrzeni stanowi wygodne wyposażenie, w tym łóżka, stoliki, krzesła, czajniki, pojemne szafki i lodówki. Staramy się zapewnić pracownikom wszystkie niezbędne udogodnienia, aby mogli się u nas poczuć jak w domu. Wszystkie kwatery mają wygodny dostęp do łazienek. Ogromnym atutem naszego obiektu jest także szczególna dbałość o czystość. Przed przybyciem kolejnych gości wszystkie kwatery są starannie sprzątane. Każdego dnia dbamy także o porządek w przestrzeni wspólnej, czyli na korytarzach, w łazienkach, kuchniach i aneksach kuchennych oraz w salonie wypoczynkowym. Wszystkich gości zachęcamy także do odwiedzania uroczego parku znajdującego się bezpośrednio przy naszym budynku. Niewielki teren zielony stanowi doskonałe miejsce codziennego wypoczynku. Chwile spędzone na świeżym powietrzu o każdej porze roku pomogą nam się wyciszyć i spokojnie odetchnąć przed kolejnym, pełnym wyzwań dniem.

Czy noclegi pracownicze w centrum Wrocławia mogą być tanie?

Tak, rezerwując miejsca w Hostelu Trzy Kolory, możesz liczyć na tanie noclegi pracownicze w centrum Wrocławia! U nas obwiązują najkorzystniejsze dla Ciebie zasady. Im więcej czasu decydujesz się spędzić w naszych murach, tym mniejsze koszty ponosisz. Banalnie proste i nadzwyczaj opłacalne. Aby zobrazować Wam dokładnie sposób działania przyjętych u nas zasad, poniżej przedstawiamy dokładny cennik, w którym uwzględniliśmy długość pobytu oraz wybrany wariant pokoju. Wskazane cenny stanowią wartość netto pobytu od osoby za jedną dobę hostelowa, w związku czym goście przebywający u nas krócej niż 30 dni, powinni doliczyć do określonej stawki 8% podatku VAT.

Ceny za jedną dobę:
pokój 2-osobowy: 65 zł,
pokój 3-osobowy: 60 zł,
pokój 4- i 5-osobowy: 55 zł.

Ceny za dwie doby:
pokój 2-osobowy: 65 zł,
pokój 3-osobowy: 60 zł,
pokój 4- i 5-osobowy: 55 zł.

Ceny za trzy i cztery doby:
pokój 2-osobowy: 60 zł,
pokój 3-osobowy: 50 zł,
pokój 4- i 5-osobowy: 45 zł.

Ceny za pięć i sześć dób:
pokój 2-osobowy: 55 zł,
pokój 3-osobowy: 50 zł,
pokój 4- i 5-osobowy: 45 zł.

Ceny za tydzień pobytu:
pokój 2-osobowy: 40 zł,
pokój 3-osobowy: 30 zł,
pokój 4- i 5-osobowy: 30 zł.

Ceny za dwa tygodnie pobytu:
pokój 2-osobowy: 50 zł,
pokój 3-osobowy: 45 zł,
pokój 4- i 5-osobowy: 40 zł.

Ceny za miesiąc pobytu:
pokój 2-osobowy: 900 zł,
pokój 3-osobowy: 750 zł,
pokój 4- i 5-osobowy: 700 zł.

Wystarczy podstawowa znajomość matematyki, aby dostrzec, że każda kolejna noc spędzona w naszym obiekcie we Wrocławiu wiąże się z poczynieniem określonych oszczędności. Wspomniana w powyższym cenniku doba trwa od godziny 14:00 do 10:00. Te godziny wyznaczają początek i koniec pobytu w wynajmowanych pokojach. Warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, że pobyt zostaje uznany za zakończony dopiero wówczas, gdy recepcjonista będzie mógł odnotować, że klucze zostały zwrócone. Rozumiemy różne sytuacje życiowe, dlatego też umożliwiamy naszym gościom przedłużenie doby hotelowej po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów. Może się to wiązać z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłaty. Pobyt wykraczający nie dłużej niż cztery godziny poza wyznaczoną dobę hostelową wiąże się z opłatą stanowiącą połowę stawki za nocleg. Przekroczenie wspomnianych czterech godzin jest równoznaczne z opłaceniem pobytu za kolejną, pełną dobę hostelową.

Sieć powiązań pomiędzy pracodawcami a pracownikami

Co warto zobaczyć we Wrocławiu, wynajmując kwaterę pracowniczą?

Szukając kwatery pracowniczej w centrum Wrocławia, warto pomyśleć również o turystycznym aspekcie wyjazdu. W końcu nie samymi obowiązkami człowiek żyje. Przebywając przez dłuższy czas w nowym mieście, nawet w celach czysto zawodowych, z pewnością znajdziemy chwilę, aby poznać jego atmosferę i zobaczyć najciekawsze miejsca. Jedną z bardzo chętnie odwiedzanych atrakcji, cenionych zarówno przez wrocławian, jak i osoby przyjezdne, jest Hala Stulecia. Decydując się na nocleg w Hostelu Trzy Kolory, możesz w prosty sposób zorganizować krótszą lub dłuższą wizytę we wspomnianym obiekcie, korzystając ze środków komunikacji publicznej. Wystarczy wsiąść do tramwaju oznaczonego numerem 1 na przystanku przy ul. Piastowskiej, przejechać trzy przystanki, a następnie wysiąść przy Hali Stulecia. Budynek zaprojektowany przez miejskiego architekta – Maksa Berga – w 2006 roku został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W obiekcie o niezwykle ciekawej historii organizowane są obecnie liczne koncerty, spektakle musicalowe, targi oraz inne wydarzenia kulturalne, a także kongresy i konferencje. Historia Hali Stulecia sięga 1911 roku, kiedy to rozpoczęto budowę. Dzięki zastosowaniu przemyślanych rozwiązań technologicznych, ogromną konstrukcję wzniesiono zaledwie w 14 miesięcy. Uroczyste otwarcie nastąpiło 20 maja 1913 roku. Budynek wzbudził podziw zarówno mieszkańców przedwojennego Breslau, jak i innych państw europejskich. W związku z tym wraz z otwarciem Hali urządzono w niej Wystawę Stulecia. Niezwykle ważnymi wydarzeniami organizowanymi na terenie nowego obiektu były również Światowy Kongres Intelektualistów w Obronie Pokoju oraz Wystawa Ziem Odzyskanych. Hala Stulecia nie straciła na znaczeniu również współcześnie. We wrześniu 2011 roku zorganizowano tu Europejski Kongres Kultury, w którym wzięli udział znakomici naukowcy, artyści, politycy i filozofowie. Hala Stulecia gościła także Jana Pawła II oraz Dalajlamę.

Wybierz pokój pracowniczy w Hostelu Trzy Kolory i bądź w centrum najciekawszych atrakcji Wrocławia

Decydując się na wynajem pokoju pracowniczego w obiekcie Trzy Kolory, jesteś blisko nie tylko Hali Stulecia, ale też wielu innych wrocławskich atrakcji. Wystarczy rzut oka na plan miasta i komunikacji miejskiej, aby podczas służbowej delegacji zwiedzić jedno z najpiękniejszych polskich miast. Warto także zajrzeć na nasz blog. Prezentujemy tam nie tylko najciekawsze atrakcje i miejsca warte odwiedzenia, ale też piszemy o aktualnych, interesujących wydarzeniach w okolicy. Tworzymy swego rodzaju przewodnik po Wrocławiu, który pozwoli Wam w miły i wartościowy sposób wykorzystać spędzony u nas czas. Jakie atrakcje warto zobaczyć podczas służbowej delegacji? Poniżej prezentujemy krótki informator.

Panorama Racławicka

Panorama Racławicka znajduje się w odległości zaledwie 1,5 km od budynku Trzech Kolorów. Stanowi ona oddział Muzeum Narodowego we Wrocławiu. Jest jednocześnie jednym z niewielu miejsc na świecie, gdzie można zobaczyć imponujący przykład dziewiętnastowiecznej kultury masowej. Prezentowany tam obraz, namalowany przez Wojciecha Kossaka i Jana Stykę w latach 1893-1894, nosi tytuł Bitwa pod Racławicami. Nawiązuje on oczywiście do historycznej bitwy polsko-rosyjskiej. Tworząc panoramę, zastosowano liczne zabiegi malarskie, w tym specjalną perspektywę, oraz techniczne związane z oświetleniem, sztucznym terenem oraz zaciemnionym, krętym podejściem. Wszystko to sprawia, że wchodząc do Panoramy, przenosimy się do innej rzeczywistości. Z pewnością warto wybrać się na krótki spacer, aby tego doświadczyć i zobaczyć jedno z najbardziej osławionych, polskich dzieł malarskich.

Rynek we Wrocławiu

Jeśli mamy ochotę na nieco dłuższy, półgodzinny spacer, warto wybrać się na Rynek we Wrocławiu, oddalony od Trzech Kolorów zaledwie o 2,5 kilometry. Rynek stanowił niegdyś doskonały przykład średniowiecznego placu targowego. W jego centralnej części możemy obecnie podziwiać imponujący i doskonale zachowany gmach Starego i Nowego Ratusza. Cała płyta Rynku otoczona jest ponadto licznymi kamienicami, a wiele z nich stanowi świadectwo niezwykłych wydarzeń. Historia Rynku sięga początku XIII wieku, w związku z czym stanowi on jednej z najpiękniejszych pomników świadczących o dawnych losach miasta. Wielu miejscowych oraz przyjezdnych spacerowiczów, zapomina między innymi o tym, że jeszcze w XIX wieku Rynek nie był strefą przeznaczoną wyłącznie dla pieszych. Niegdyś przebiegała tamtędy linia tramwaju końskiego, a później – wraz z rozwojem technologii – również linie elektryczne. Na wrocławskim Rynku każdego dnia panuje niezwykła i bardzo ożywiona atmosfera. Jednak zdarzają się okresy, kiedy spacer do serca miasta może się okazać naprawdę wyjątkowy. Od 2008 roku, w listopadzie i grudniu, organizowany jest tam bowiem Jarmark Bożonarodzeniowy. Wówczas Rynek zamienia się w magiczne miasteczko rozświetlone tysiącem lampek, ogromną choinką oraz zabudowane wieloma drewnianymi domkami, które kuszą smakołykami o nadzwyczajnych aromatach. Naprawdę warto wybrać się wówczas w służbową delegację.

Stare miasto i Rynek w Mieście Stu Mostów

Ostrów Tumski

Niezwykle przyjemny dla wszystkich naszych gości może się także okazać spacer po Ostrowie Tumskim, oddalonym od nas zaledwie o 1 kilometr. W nazwie tego wyjątkowego miejsca kryje się część jego historii. „Ostrowy” w języku staropolskim oznaczały bowiem „wyspy”. Nie trudno się zatem domyślić, że Ostrów Tumski stanowił niegdyś wyspę. Zgodnie z wnioskami płynącymi z najnowszych badań archeologicznych najstarszą zamieszkałą część niegdysiejszej wysepki stanowiły okolice rozciągające się od kościoła św. Marcina po kościół św. Krzyża. Ostrów Tumski jest bardzo ciekawym obiektem turystycznym także z innego powodu. Otóż właśnie tam znajdowała się niegdyś siedziba pierwszych Piastów, utworzona prawdopodobnie w X wieku. Obecnie Ostrów Tumski nie jest wyspą. Zmiana ta ma związek z zasypaniem w 1807 roku części fosy miejskiej otaczającej miasto. Wśród wielu zabytków, które warto zobaczyć podczas spaceru, wymienić można między innymi Muzeum Archidiecezjalne, utrzymaną w stylu gotyckim archikatedrę św. Jana Chrzciciela, kolegiatę św. Krzyża oraz kościół św. Bartłomieja. Nie sposób nie wspomnieć o tym, że mury Muzeum Archidiecezjalnego skrywają w sobie słynną Księgę Henrykowską, w której zapisano pierwsze zdanie w języku polskim: “Daj ać ja pobruszę, a ty poczywaj”.

Wrocław z lotu ptaka

Spacery po Mieście Stu Mostów warto wzbogacić o wizytę na jednym z wielu punktów widokowych. Najbliżej naszego budynku znajduje się punkt widokowy na terenie wspominanego już Ostrowa Tumskiego. Jego najwyższym, dostępnym dla zwiedzających punktem jest taras widokowy w archikatedrze św. Jana Chrzciciela. Z tego miejsca możemy podziwiać najbliższą okolicę z wysokości 97 metrów. Wśród innych pobliskich punktów widokowych można wymienić Mostek Pokutnic, Wieżę Matematyczną oraz wieżę Kościoła Garnizonowego pw. św. Elżbiety. Wszystkie trzy punkty znajdują się w najbliższej okolicy Rynku. Mostek Pokutnic stanowi kładkę, zawieszoną na wysokości 45 metrów, łączącą dwie wieże kościoła św. Marii Magdaleny. Zgodnie z nieco mroczną legendą na Mostku uwięzione są dusze młodych kobiet, które nie chciały się opiekować potomstwem i trzymać pieczy nad domowym ogniskiem, a zamiast tego oddawały się zabawom z mężczyznami. Wieża Matematyczna stanowi część gmachu głównego Uniwersytetu Wrocławskiego. Została wybudowana w latach 1728-1737. Jej taras widokowy znajduje się na wysokości 42 metrów. Taras widokowy na 90-metrowej wieży kościoła garnizonowego pw. św. Elżbiety jest dostępny dla zwiedzających od kwietnia do października. Najnowszym punktem widokowym, odwiedzanym bardzo licznie zarówno przez miejscowych, jak i turystów jest górujący ponad miastem wieżowiec Sky Tower. Wjeżdżając na 49 piętro, możemy podziwiać panoramę miasta z wysokości około 200 metrów. Dzięki takim atrakcjom każdy wyjazd służbowy z pewnością stanie się przyjemniejszy.

Hostel Trzy Kolory Wrocław – blisko Hali Stulecia i ZOO

ul. Sienkiewicza 106A
50-348 Wrocław, PL
Rezerwacje – telefon 533 555 257
Obsługa – telefon 533 111 030
Obsługa (ochrona) – telefon 530 773 122
WWW: https://hosteltrzykolory.pl/

Tanie noclegi pracownicze i kwatery dla firm – Wrocław Centrum

Hostel Trzy Kolory oddaje Państwu do dyspozycji wygodne i komfortowe kwatery pracownicze w centrum Wrocławia oraz apartamenty i mieszkania dla pracowników ulokowane w różnych częściach miasta.

o nas

Hostel Trzy Kolory jest częścią grupy Kwatery Dla Firm Sp. z o.o.. Wiemy doskonale, że dobry hostel to nie tylko czysty i zadbany obiekt ale równie ważny jest wartościowy zespół – pomocny i godny zaufania. Dlatego też nasi pracownicy w przypadku jakichkolwiek problemów chętnie Ci pomogą.

Rok 2013 był przełomowy w naszej historii, wtedy to bowiem prywatny akademik został rozbudowany w duży obiekt noclegowy a powiększona baza naszych pokoi została udostępniana studentom, turystom i firmom planującym swój pobyt we Wrocławiu.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ HOSTEL?

  • DOSTĘP DO TV I INTERNETU WiFI
  • KOMFORTOWY, CZYSTY I ZADBANY OBIEKT
  • OBIEKT POLECANY PRZEZ KLIENTÓW
  • POKOJE 2-,3-,4- i 5-OSOBOWE
  • DOSKONAŁA LOKALIZACJA
  • PROFESJONALNY ZESPÓŁ
  • KOMPETENTNY I POMOCNY ZESPÓŁ
  • DOBRZE WYPOSAŻONE CZĘŚCI WSPÓLNE – KUCHNIA I JADALNIA
  • WYNAJEM KRÓTKO I DŁUGOTERMINOWY

NASZE POKOJE

potrzebujesz więcej informacji

WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ

Dobry hostel to nie tylko czysty i zadbany obiekt i wygodne łóżko w pokoju. Równie ważny jest dostęp do kuchni, jadalni, łazienki, TV, internetu czy parkingu.

OBNIŻAJ KOSZTY

Niskie koszty pobytu pracowników są dla pracodawcy najważniejsze. Doskonale o tym wiemy, dlatego też oferta obiektu Trzy Kolory dopasowana jest do potrzeb firm.

HOTEL PRACOWNICZY WROCŁAW

Kwatery pracownicze to doskonały wybór dla firm, które chcą zapewnić komfortowy i tani nocleg w centrum Wrocławia.

K

Kwatery pracownicze Wrocław

Dynamiczny rozwój miasta zawsze wiąże się z inwestycjami drogowymi i budowlanymi na jego terenie. Tak jest również w przypadku Wrocławiu. Każdego dnia na terenie stolicy Dolnego Śląska trwają budowy, które docelowo mają usprawnić komunikację i stworzyć dogodne warunki dla spokojnego i komfortowego życia mieszkańców miasta.

Związane jest to oczywiście z ogromem pracy ludzkiej. Firmy zatrudniają pracowników, którzy często nie posiadają stałego zakwaterowania na terenie miasta. Nasza oferta dedykowana jest specjalnie dla tego typu przypadków.

Ceny pobytu w naszych obiektach i wynajmowanych przez nas mieszkaniach zaczynają się od 25 zł osoby za dobę. W przypadku długich pobytów dla wieloosobowych grup z firm, które obdarzyły nas zaufaniem i poznały się na naszych wysokich standardach stała współpraca okazać się możne jeszcze bardziej atrakcyjna cenowo.

H

Hotel Pracowniczy Wrocław Centrum

Trzy Kolory we współpracy z firmą Kwatery dla Firm oferuje możliwość odpoczynku po pracy w komfortowych warunkach we Wrocławiu i jego okolicach. Oddajemy do Państwa dyspozycji ponad czterdzieści różnych lokalizacji – mieszkania, apartamenty i hostele pracownicze. Położone są one zarówno blisko Rynku czy Pasażu Grunwaldzkiego, jak i w podwrocławskich Siechnicach czy Kiełczowie, a także Legnicy, Jaworze i Dzierżoniowie oraz Jelczu- Laskowicach.

W większości z naszych obiektów goście mają do dyspozycji pokoje z łazienkami, dostępem do bezpłatnego Internetu bezprzewodowego WiFi, telewizji, a także miejsc parkingowych i w pełni wyposażonych aneksów kuchennych. Standard jest zróżnicowany – aby zadowolić zróżnicowane upodobania naszych klientów. Każda firma z pewnością znajdzie coś na miarę oczekiwań i zasobności portfela.

N

Noclegi dla pracowników – współpraca z korzyścią

Posiadamy duże doświadczenie w oferowaniu pobytu dla pracowników z sektora budowlanego, wykończeniowego czy instalacyjnego. Od wielu lat stale ugruntowujemy swoją silną pozycję na wrocławskim rynku usług noclegowych dla firm. Każdego dnia nabywamy nowe doświadczenie i podnosimy wyśrubowane już i tak standardy.

O wysokim poziomie naszych usług świadczy ogrom zadowolonych klientów, odpoczywających po pracy w dogodnych warunkach. Dzięki udanemu wypoczynkowi pracownik następnego dnia jest w pełni sił, co w pływa na jego produktywność i podnosi tempo prac na budowie. Inwestycja z pewnością się zwraca. A my dbamy o to, aby miała ku temu podstawy.

Wiele firm, które poznało się na naszych usługach stale wizytuje nasze kwatery. Dzięki stałej współpracy zaufani klienci mają szansę na preferencyjne stawki za osobo dobę, a także na karty rabatowe oraz innego rodzaju zniżki i bonusy.

Przekonaj się jak piękny jest WROCŁAW

Gościliśmy już ponad 43 000 klientów, zobacz co o nas powiedzieli!

Zespół Hostelu Trzy Kolory dokłada wszelkich starań aby pobyt u nas przebiegał w miłej atmosferze a nasi goście wyjeżdżali z Wrocławia z przekonaniem, że  do nas powrócą!

Nasi pracownicy spali już w wielu miejscach, ale z noclegów w Trzech Kolorach są nadzwyczaj zadowoleni. Nasza współpraca z obsługą również stoi na wysokim poziomie, otrzymujemy wszystkie informacje i umowy na bieżąco. Polecamy ten tani hostel wszystkim firmom.

Anna, Budimex

Za każdym razem szukając noclegów wyszukiwałem tanie hostele we Wrocławiu ale trafiałem do „melin”. Tutaj niska cena towarzyszy bardzo dobrym warunkom, a do tego obiekt znajduje się w centrum miasta i bardzo blisko pięknego Ostrowa Tumskiego.

Jacek, Turysta

Do stolicy Dolnego Śląska przyjeżdżam regularnie. Zawsze zmieniałam hostel, ostatnie trzy razy spędziłam w Trzech Kolorach. Chociaż łóżka są piętrowe to i tak materace są bardzo wygodne, wysypiam się idealnie. Polecam ten obiekt na komfortowe noclegi we Wrocław tanie ale solidne!

Julia, Warszawa

TANIE NOCLEGI DLA PRACOWNIKÓW WROCŁAW

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAPLANUJ SWÓJ POBYT WE WROCŁAWIU