| Sienkiewicza 106A, 50-348 Wrocław | 71 382 80 06 | rezerwacje[małpa]hosteltrzykolory.pl

Pokoje od 30 zł w Hostelu Trzy Kolory w centrum Wrocławia

Pokoje już od 30 zł! ZAREZERWUJ

ZAREZERWUJ

Sylwester we Wrocławiu – przywitaj Nowy Rok z Hostelem Trzy Kolory!

„Tani hostel „Trzy Kolory” w centrum Wrocławia - Logo

Sylwestra we Wrocławiu spędzają nie tylko miejscowi, ale także liczni przyjezdni. Znajdą oni świetnie miejsce noclegowe w Hotelu Trzy Kolory położonym w sercu miasta! Poznaj nasz cennik i zaplanuj wspaniały zimowy urlop we Wrocławiu. Gdzie udać się na zabawę kończącą 2018 rok i co warto zwiedzić przy okazji pobytu w Mieście Stu Mostów? Sprawdź, co zaplanowano we Wrocławiu w ostatnią grudniową noc i wybierz imprezę idealną dla siebie.

Spis treści:
Imprezy i bale
Muzyczne powitanie Nowego Roku
Nocleg i zwiedzanie Wrocławia

Dlaczego świętujemy sylwestra? Hostel Trzy Kolory prezentuje historię i pomysły na pożegnanie 2018 roku we Wrocławiu

Sylwester we Wrocławiu w 2018 roku będzie świętowany wyjątkowo hucznie. Nie zabraknie wesołej muzyki, kolorowych fajerwerków i tańców do białego rana. Zanim jednak wybierzemy się na szampańską zabawę, warto dowiedzieć się, skąd właściwie pochodzi zwyczaj świętowania w ostatnią noc grudnia. W Polsce zaczęto obchodzić tę okazję dopiero w XIX wieku. Zwyczaj ten przybył do naszego kraju z Europy Zachodniej i początkowo dotyczył tylko bogatszych warstw społeczeństwa. Arystokraci wznosili toasty nie szampanem, a tokajem, czyli słodkim węgierskim winem. Stary Rok “wyganiali”, strzelając z bicza. Strzelanie batem na szczęście to również zwyczaj kultywowany przez przedstawicieli ziemiaństwa, którzy dodatkowo urządzali polowania i ucztowali w gronie najbliższej rodziny. Dziś mało kto wie, że z sylwestrem w Polsce wiązały się takie tradycje ludowe, jak na przykład wypiekanie chlebów i bułeczek rozdawanych domownikom i gościom, co miało zapewniać dobrobyt. Również dzieci miały swoje sposoby na celebrowanie nadejścia Nowego Roku – robiły żarty sąsiadom i bawiły się podczas specjalnie organizowanych za dnia kuligów. Wszyscy, niezależnie od wieku, starali się jak najprzyjemniej spędzić pierwszy dzień stycznia, ponieważ uznawano zasadę, że jaki Nowy Rok, taki cały nadchodzący rok. Dziś toastów nie wznosimy już słodkim winem, a szampanem. Ciekawostką jest, że ten zwyczaj pojawił się w Polsce dopiero w okresie powojennym. Pozostaje nam tylko pytanie, gdzie ten toast wznieść? We Wrocławiu w sylwestra są organizowane różnego rodzaju imprezy. Każdy więc znajdzie opcję odpowiednią dla siebie!

Zimne ognie w Nowy Rok

Bal sylwestrowy

Wszyscy wielbiciele tańców będą zainteresowani między innymi eleganckimi balami. Taka impreza to idealna okazja do przywdziania wystrzałowej kreacji i świętowania w rytmie wesołej muzyki. Na gości balów sylwestrowych we Wrocławiu zawsze czekają suto zastawione jedzeniem i napojami stoły oraz przestronne parkiety. O doskonałą atmosferę dba profesjonalny wodzirej, frontman zespołu muzycznego lub charyzmatyczny DJ. Koszt biletu dla jednej osoby to zazwyczaj około 100-300 zł. Cena zależy przede wszystkim od atrakcji, jakie przewidziano w danym lokalu. Gdzie we Wrocławiu można wybrać się na bal? Oto kilka przykładowych propozycji:

 • bal z muzyką jazzową w klubie Vertigo,
 • bal w kolorach “Black & White” w Glamour,
 • bal w klimacie niczym z filmów o Jamesie Bondzie w Times Event Center,
 • uroczysty bal koło Hali Stulecia – w sali bankietowej IASE
 • gala sylwestrowo-noworoczna w Operze Wrocławskiej.

Sylwester dla singli

We Wrocławiu coś dla siebie znajdą również single. Zaklęte Rewiry organizują największą tego typu zabawę w Polsce – przewidziano miejsca dla aż 400 gości! Taka impreza to nie tylko okazja do tego, aby kogoś poznać, ale także po prostu do szampańskiej zabawy w gronie otwartych, uśmiechniętych ludzi. W tym roku tematem przewodnim jest Wielki Gatsby, a więc obowiązują stroje typowe dla lat 20. i 30. XX wieku. Organizatorzy w cenie biletu zapewniają:

 • szampańską zabawę na parkiecie przy największych przebojach z lat 20., 30., 70., 80. i 90. oraz najnowszych hitach – o muzykę zadba profesjonalny DJ,
 • dostęp do bogato zastawionego stołu szwedzkiego oraz napoje bezalkoholowe serwowane bez ograniczeń,
 • określoną ilość alkoholu oraz lampkę szampana dla każdego (można też wnieść własny alkohol),
 • dostęp do słodkiego bufetu,
 • obsługę kelnerską na najwyższym poziomie.

Zabawa w klubie

Liczne wrocławskie kluby także organizują imprezy sylwestrowe dla roztańczonych gości. Znajdziemy zarówno oferty z miejsc, które proponują typowo taneczną, szybką muzykę, jak i hity z lat 90. czy rytmiczne techno. Przy przeglądaniu planowanych na 31 grudnia imprez, warto też zwrócić uwagę na ofertę baru w danym klubie. Być może przyciągną nas fantazyjne drinki ozdobione owocami, szeroki wybór szkockiej i amerykańskiej whiskey albo mnogość piw kraftowych na kranach. Miejsca, które cieszą się powodzeniem imprezowiczów, to między innymi Antidotum, Klub na Jatkach, PRL, Manana Cafe, Eter, Cherry czy Coffe Planet.

Prywatka u znajomych

Wiele osób przyjeżdża do Wrocławia na sylwestra na zaproszenie swoich znajomych lub rodziny. Domówki są obecnie bardzo powszechną formą świętowania kończącego się roku oraz witania tego nadchodzącego. Na tego typu imprezach często organizowane są maratony filmowe, wspólne gry w planszówki, kalambury czy inne atrakcje. Gospodarze mogą też zaproponować swoim gościom domówkę tematyczną, z przebraniami. Świetnie sprawdzają się stroje nawiązujące do postaci z filmów i bajek, zwierząt czy konkretnych narodowości. Przyjaciele, którzy zapraszają nas na sylwestra we Wrocławiu, nie zawsze mają możliwość także zapewnienia nam noclegu. Wtedy musimy zorganizować do sobie samodzielnie. Przytulne pokoje w atrakcyjnej cenie znajdziemy w Hostelu Trzy Kolory przy ulicy Sienkiewicza.

Sylwester z dziećmi

Celebrowanie ostatniego dnia roku z dziećmi to doskonała zabawa dla całej rodziny. Z dziećmi możemy się wybrać na przykład na miejskiego sylwestra na wrocławskim Rynku lub zorganizować dla nich fantastyczną zabawę w domu. Warto w tym dniu połączyć siły ze znajomymi rodzicami i wspólnie zaplanować dla pociech końcoworoczne przyjęcie wypełnione atrakcjami. Można przyszykować na przykład loterię z drobnymi nagrodami (słodyczami, małymi zabawkami), hasła do gry w kalambury, wspólne dmuchanie balonów do przyozdobienia mieszkania czy maraton filmów animowanych. Zanim jednak nastanie wieczór i rozpoczniemy sylwestrową domówkę z dzieciakami, możemy wybrać się razem z zaproszonymi rodzinami na przykład do wrocławskiego ZOO. Zwiedzanie ogrodu zoologicznego zimą ma swój niepowtarzalny klimat i będzie doskonałym wstępem do wieczornego świętowania. Dodatkową zaletą wyprawy do ZOO w ostatni dzień roku będą małe kolejki – z pewnością szybko dostaniemy się w ten dzień do Afrykarium. Można w nim obejrzeć wspaniałe okazy egzotycznych morskich zwierząt, które pochodzą z Afryki i otaczających ją wód. W Afrykarium mieszkają między innymi różne ryby, hipopotamy nilowe, pingwiny przylądkowe, krokodyle i manaty. Dzieci będą zachwycone!

Chcesz spędzić sylwestra we Wrocławiu z muzyką rozrywkową lub klasyczną? Hostel Trzy Kolory opowiada o koncercie na Rynku oraz innych muzycznych wydarzeniach

Sylwester na Rynku we Wrocławiu co roku cieszy się powodzeniem wśród miejscowych oraz turystów. Organizowany jest uroczysty koncert, na którym występują największe gwiazdy z Polski i z zagranicy. Warto wiedzieć, że niezapomniane muzyczne i wizualne wrażenia czekają na nas nie tylko na Rynku, ale także w wielu innych miejscach we Wrocławiu. Dlaczego warto spędzić ten wieczór na koncercie plenerowym lub w jednej z dolnośląskich instytucji kultury? Powodów jest kilka. Po pierwsze na 31 grudnia zawsze układany jest specjalny repertuar, który podkreśla radosny nastrój wieczoru i zostanie na długo zapamiętany przez gości wydarzenia. Biorąc więc udział w takim koncercie, mamy szansę na zobaczenie dotąd nieprezentowanego, wspaniałego widowiska. Na koncerty w tym dniu często zapraszane są gwiazdy, które dotąd nie występowały w Polsce. Możemy też usłyszeć ich nowe utwory w przedpremierowym wydaniu. Ponadto całemu wydarzeniu towarzyszy wyjątkowa atmosfera wspólnego świętowania, która wprawia wszystkich w dobre humory.

Zabawa karnawałowa w klubie

Jakie atrakcje przewidziano w tym roku na Rynku?

Tegoroczny sylwester w klimacie disco na Rynku odbędzie się pod hasłem “Wrocław Respect”. Myślą przewodnią będzie wzajemny szacunek. Organizatorzy imprezy deklarują, że bardzo chcieliby gościć w sercu miasta przedstawicieli różnych narodowości, wyznań, kultur i ras. Przed publicznością wystąpi blisko 100 piosenkarzy, muzyków, tancerzy i gości specjalnych. Widowisko ma być połączeniem koncertu i dyskoteki, dlatego też nad publicznością zawiśnie wielka kula dyskotekowa. Reżyserią i prowadzeniem show zajmie się Paweł Gołębski. 2019 osób, które jako pierwsze pojawią się na imprezie, otrzyma specjalnie wyprodukowane na tę okazję szaliki z napisem “Wrocław Respect”. Wstęp na zabawę jest oczywiście bezpłatny.

Wieczór sylwestrowy w Narodowym Forum Muzyki

Wyjątkowe wydarzenie muzyczne zaplanowano na wieczór 31 grudnia w Narodowym Forum Muzyki, które jest jedną z czołowych instytucji kulturalnych w kraju. W 2018 roku NFM zaprasza na koncert zespołu Filharmonii Wrocławskiej pod batutą Agnieszki Duczmal. Publiczności zostaną zaprezentowane dzieła Gioacchina Rossiniego oraz Georges’a Bizeta. Przewidziano także solowy występ Krzysztofa Jakowicza, podczas którego publiczność usłyszy część “Koncertu skrzypcowego e-moll” op. 64 według Feliksa Mendelssohna Bartholdy’ego. Na koniec wieczoru zaplanowano adaptację opery “Carmen” rosyjskiego kompozytora Rodiona Szczedrina. Koszt biletu normalnego to 80-300 zł (w zależności od miejsca), a ulgowego 65-300 złotych.

Sylwestrowy koncert we Wrocławskim Centrum Kongresowym

31 grudnia 2018 roku w Sali Audytoryjnej we Wrocławskim Centrum Kongresowym wystąpi znany szerokiemu gronu Jacek Wójcicki. Wybitny artysta wraz z zespołem genialnych muzyków zapewni publiczności doskonałe wrażenia dźwiękowe w przestronnej sali koncertowej. Jacek Wójcicki wystąpi ze swoimi znanymi i lubianymi aranżacjami utworów Marka Grechuty, Ewy Demarczyk, Franka Sinatry czy Andrea Bocellego. Ponadto piosenkarz zaprezentuje nowe piosenki, skomponowane specjalnie dla niego przez wybitnych polskich artystów. Sylwestrowy koncert w WCK z pewnością na długo pozostanie w pamięci widzów, a to za sprawą fantastycznej, niebanalnej osobowości Jacka Wójcickiego. Artysta od lat podbija serca Polaków swoim optymizmem i charakterystycznym tenorowym głosem. Bilety na koncert Jacka Wójcickiego w WCK można nabyć za 149-199 złotych.

VIII Międzynarodowa Gala Sylwestrowa w Auli Leopoldina

Międzynarodowa Gala Sylwestrowa pod dyrekcją Jana Pogány odbędzie się jak co roku od 8 lat w Auli Leopoldina, czyli w jednej z najpiękniejszych barokowych sal koncertowych w Europie. Repertuar koncertu został ułożony specjalnie z myślą o ostatnim wieczorze 2018 roku. Publiczności zostanie zaprezentowana muzyka filmowa, słynne arie i duety operowe oraz operetkowe, muzyka baletowa, a także polki, marsze i walce. Kolejne utwory wykonają najznamienitsi artyści sceny międzynarodowej, między innymi Martina Bortolotti, Midori Oshima, Leo Garda, Simone Marchesini oraz Olgierd Żemojtel. Wieczór uprzyjemni lampka szampana podana gościom Gali w przerwie koncertu. Bilety w różnych sektorach kosztują odpowiednio 100, 140 lub 200 zł.

Pluszowy bałwanek na śniegu

Planujesz spędzić tegorocznego sylwestra we Wrocławiu na stadionie? Przedłuż pobyt w Hostelu Trzy Kolory o parę dni i wybierz się na zwiedzanie Miasta Stu Mostów!

Kolejnym pomysłem na niezapomnianego sylwestra we Wrocławiu jest spędzenie tego wieczoru na Stadionie. W cenę biletu (299 zł) wliczone są:

 • menu w formie bufetu szwedzkiego,
 • open bar z alkoholem,
 • napoje bezalkoholowe oraz kawa i herbata,
 • miejsce przy elegancko nakrytym stole,
 • miejsce parkingowe,
 • możliwość zrobienia sobie zdjęcia na oświetlonych trybunach Stadionu Wrocław.

Ponadto przewidziano program artystyczny. O prowadzenie imprezy zadba znany i lubiany Grzegorz Halama. Odbędą się pokazy iluzji i magii, a o oprawą muzyczną zadbają DJ Piekart oraz zespół Kramer.

Gdzie zarezerwować pokój na końcówkę roku we Wrocławiu?

Szukasz hostelu w centrum miasta, w którym wypoczniesz po szampańskiej zabawie? Zapraszamy do rezerwacji noclegu na sylwestra we Wrocławiu w tanim Hostelu Trzy Kolory. Wszystkim planującym spędzić ten czas w Mieście Stu Mostów oferujemy aż 26 jasnych, przytulnych i komfortowo umeblowanych pokoi 2-, 3- ,4- i 5-osobowych. Wszystkie pokoje wyposażyliśmy w wygodne łóżka, stoliki, krzesła, czajniki, pojemne szafki i lodówki. Nie brakuje w nich również odbiorników TV z kablówką i dostępu do bezpłatnego internetu WiFi. Do dyspozycji gości spędzających końcówkę starego i początek nowego roku we Wrocławiu oddajemy także część ogólnodostępną, w tym 10 łazienek, 2 kuchnie, 2 aneksy i dużą salę z TV. Przy czystym i schludnym obiekcie znajduje się także darmowy parking i niewielki park z ławkami, w którym goście odetchną po szaleństwach sylwestrowej nocy. Osoby zainteresowane tanimi i komfortowymi pokojami prosimy o kontakt z naszą recepcją. Pokoje dla par i grup znajomych wynajmujemy w cenie już od 30 zł/os za dobę.

Zwiedzanie Wrocławia

Przy okazji rezerwacji noclegu zachęcamy również do zwiedzania stolicy Dolnego Śląska. Na piechotę, komunikacją miejską lub autem nasi goście dotrą do wszystkich największych atrakcji miasta. Jakie miejsca warto zwiedzić zimą we Wrocławiu i gdzie się wybrać na klimatyczny spacer? Sprawdź nasze propozycje!

Hala Stulecia i Iglica

Kilka minut spacerem od Hostelu Trzy Kolory znajduje się Hala Stulecia, niegdyś Ludowa (do 2000 roku). Budynek o niezwykłej bryle od 2006 roku wpisany jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Niegdyś w hali działało ogromne kino Gigant z największą we Wrocławiu liczbą miejsc siedzących dla widzów, a obecnie odbywają się w niej liczne koncerty, wystawy i wydarzenia kulturalne. Przed Halą Stulecia znajduje się Iglica, na którą również warto zwrócić uwagę. Jest to stalowa konstrukcja o wysokości 90,3 m. 44-tonowa wieża zaprojektowana przez prof. inż. Stanisława Hempla stoi we Wrocławiu od 1948 roku.

Ostrów Tumski

Przed lub po sylwestrze warto urządzić sobie spacer po jednej z najpiękniejszych okolic Wrocławia. Mowa o Ostrowie Tumskim, który położony jest nad rzeką Odrą. Piękne widoki gwarantowane! Dodatkowo jeżeli wybierzemy się na spacer tuż przed zapadnięciem zmroku, zapewne spotkamy tutejszego latarnika, który osobiście zapala codziennie znajdujące się na Ostrowie Tumskim lampy uliczne.

Spacer po Rynku i szukanie krasnali

Z Ostrowa Tumskiego warto przejść przez Wyspę Słodową i plac Uniwersytecki na Rynek, nawet jeżeli nie planujemy udziału w odbywającym się tu koncercie sylwestrowym. Serce miasta zupełnie inaczej wygląda zapełnione ludźmi 31 grudnia, niż na co dzień. Ciekawym pomysłem na spacer po Rynku może być szukanie krasnali. Tylko w tej okolicy jest ich kilkadziesiąt i to każdy inny. Warto też zwrócić uwagę na przepiękne, kolorowe kamienice otaczające rynek oraz nowoczesną fontannę. Spacerując po Rynku z pewnością natkniemy się także na pomnik Aleksandra Fredry oraz zabytkowy Pręgierz.

Zarezerwuj nocleg

* REZERWACJA WYMAGA POTWIERDZENIA PRZEZ RECEPCJĘ

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach korespondencyjnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a w związku z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE), z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679.

N

oc w trakcie, której żegnamy stary, a witamy Nowy Rok, to noc pełna śpiewów, tańców, spotkań ze znajomymi. Jednym słowem – noc szampańskiej zabawy. Tak było, jest i pewnie będzie jeszcze długo. Ludzie w każdej szerokości geograficznej mają w zwyczaju świętowanie momentu przełomu, czas, w którym stare ustępowało miejsca nowemu. Dawniej był to moment przesilenia letniego czy zimowego, w dzisiejszym zabieganym świecie jest to kalendarzowa zmiana kolejnych lat.

K

olejny już rok zachęcamy by spędzić ten wyjątkowy dzień korzystających z naszych usług. Mogą Państwo wynająć wraz z grupą znajomych kilka pokoi i świętować nadejście nowego roku w naszym obiekcie. Mogą też Państwo zamieszkać u nas, ale na czas sylwestrowego szaleństwa udać się na miasto. Wrocław, jak co roku zorganizuje Wielki Koncert Sylwestrowy na Rynku, podczas którego koncerty dadzą największe polskie gwiazdy. Dla bardziej wymagających sylwestrowiczów organizowane są różne imprezy, w licznych wrocławskich klubach. Każdy znajdzie coś dla siebie.

H

ostel Trzy Kolory dzięki swojemu doskonałemu zlokalizowaniu na mapie Wrocławia doskonale nadaje się na bazę wypadową wyśmienitej sylwestrowej zabawy. Od nas wszędzie jest blisko. Na dodatek nasze pokoje są na tyle komfortowe, że każdy, nawet największy imprezowicz, zregeneruje w nich siły, po trudach tej wyjątkowej nocy. Oferujemy noclegi w przystępnych cenach, co jest raczej rzadkim zjawiskiem w terminie Sylwestra. Jednym słowem – Sylwester 2018/2019 będzie naprawdę udany, jeśli przybędziecie Państwo do Wrocławia w dobrym humorze, zatrzymacie się u nas i oddacie szaleństwom tego wyjątkowego dnia. Potwierdza to opinia wielu naszych klientów z poprzednich lat. Przyjedź i przekonaj się sam.

Tanie Noclegi i Apartamenty na Sylwestra we Wrocławiu

Hostel Trzy Kolory przygotował limitowaną ofertę dla naszych gości którzy chcą przywitać Nowy Rok
we Wrocławiu. Oferujemy komfortowe pokoje dla par i grup znajomych już od 40 zł / osobę!

SZAMPAŃSKA ZABAWA

Hostel Trzy Kolory uczestniczy przy każdej większej imprezie kulturalnej, sportowej czy festiwalu. Stworzyliśmy wspaniałe miejsce, w którym każdy poczuje się jak u siebie w domu i jednocześnie wypocznie po całonocnych szaleństwach. Oferujemy tani nocleg w bardzo dobrej cenie wszystkim którzy planują przywitać Nowy 2019 Rok we Wrocławiu.

KOMFORTOWE I TANIE POKOJE

Dobry hostel to nie tylko czysty i zadbany obiekt czy wygodne łóżko w pokoju. Równie ważny jest dostęp do kuchni, jadalni, łazienki, TV, internetu oraz parkingu. Nasza oferta dedykowana jest turystom, którzy poszukują komfortowych pokoi w bardzo przystępnych cenach. Zapoznaj się z naszą ofertą tanich noclegów na Sylwestra 2018/2019 i skontaktuj się z nami!

NOCLEG NA SYLWESTER 2019 WROCŁAW

W naszej ofercie znajdują się pokoje 2 osobowe dla par oraz 3-, 4- i 5- osobowe dla grup znajomych. Pokoje posiadają Internet WiFi i TV oraz dostęp do kuchni, jadalni, łazienki czy parkingu. We współpracy z firmą Kwatery dla Firm możemy również zaproponować APARTAMENTY oraz samodzielne MIESZKANIA.
Zwiedzaj i baw się we Wrocławiu!

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ HOSTEL?

 • DOSTĘP DO TV I INTERNETU WiFI
 • KOMFORTOWY, CZYSTY I ZADBANY OBIEKT
 • OBIEKT POLECANY PRZEZ KLIENTÓW
 • POKOJE 2-,3-,4- i 5-OSOBOWE
 • DOSKONAŁA LOKALIZACJA
 • DOBRZE WYPOSAŻONA KUCHNIA I JADALNIA
 • KOMPETENTNY I POMOCNY ZESPÓŁ
 • DOBRZE WYPOSAŻONE CZĘŚCI WSPÓLNE – KUCHNIA I JADALNIA
 • CENA JUŻ OD 40 ZŁ / OSOBĘ

Gościliśmy już ponad 43 000 klientów, zobacz co o nas powiedzieli!

Zespół Hostelu Trzy Kolory dokłada wszelkich starań aby pobyt u nas przebiegał w miłej atmosferze a nasi goście wyjeżdżali z Wrocławia z przekonaniem, że do nas powrócą!

Nasi pracownicy spali już w wielu miejscach, ale z noclegów w Trzech Kolorach są nadzwyczaj zadowoleni. Nasza współpraca z obsługą również stoi na wysokim poziomie, otrzymujemy wszystkie informacje i umowy na bieżąco. Polecamy ten tani hostel wszystkim firmom.

Anna, Budimex

Za każdym razem szukając noclegów wyszukiwałem tanie hostele we Wrocławiu ale trafiałem do „melin”. Tutaj niska cena towarzyszy bardzo dobrym warunkom, a do tego obiekt znajduje się w centrum miasta i bardzo blisko pięknego Ostrowa Tumskiego.

Jacek, Turysta

Do stolicy Dolnego Śląska przyjeżdżam regularnie. Zawsze zmieniałam hostel, ostatnie trzy razy spędziłam w Trzech Kolorach. Chociaż łóżka są piętrowe to i tak materace są bardzo wygodne, wysypiam się idealnie. Polecam ten obiekt na komfortowe noclegi we Wrocław tanie ale solidne!

Julia, Warszawa

Zarezerwuj tani nocleg na Sylwester 2018/2019 – w samym centrum Wrocławia!

NOCLEGI, POKOJE I APARTAMENTY W HOSTELU TRZY KOLORY W CENTRUM WROCŁAWIA NA SYLWESTRA 2016 DLA PAR I GRUP ZNAJOMYCH JUŻ OD 40 ZŁ / OSOBĘ!