| Sienkiewicza 106A, 50-348 Wrocław | 71 382 80 06 | rezerwacje[małpa]hosteltrzykolory.pl

Pokoje od 30 zł w Hostelu Trzy Kolory w centrum Wrocławia

Pokoje już od 30 zł! ZAREZERWUJ

ZAREZERWUJ

Tanie pokoje w centrum Wrocławia

„Tani hostel „Trzy Kolory” w centrum Wrocławia - Logo

Tanie i komfortowe pokoje w centrum Wrocławia

O Noclegach we Wrocławiu – Hostel Trzy Kolory wie prawie wszystko! Jesteśmy kompetentnym i zaufanym partnerem!

Tanie pokoje w centrum Wrocławia to świetna propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują noclegu w Mieście Stu Mostów. Niezależnie od tego, czy przyjechałeś zwiedzić Wrocław, potrzebujesz kwatery na czas przeprowadzki, jesteś na wyjeździe służbowym, czy też odwiedzasz miasto z okazji muzycznych bądź sportowych wydarzeń, pokoje w hostelu Trzy Kolory z pewnością przypadną Ci do gustu! To 27 komfortowo urządzonych kwater w wariantach obejmujących miejsca dla 2, 3, 4 lub 5 osób. Łącznie zapewniają one miejsca noclegowe dla 97 gości, z których każdy może skorzystać z jednej z dziesięciu zadbanych łazienek, dwóch obszernych aneksów kuchennych, jadalni oraz przestronnego salonu, który stanowi miejsce odpoczynku i przystań do zawierania nowych, fascynujących znajomości z podróżnikami z całego świata. W każdym pokoju znaleźć można wygodne łóżko w warciance pojedynczym lub piętrowym, szafkę na ubrania, stolik, krzesła, lodówkę, a także możliwość zamontowania odbiornika TV oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi, umożliwiającego niezakłóconą pracę o dowolnej porze.

Bezpośrednio przy budynku kamienicy, w której mieści się hostel znaleźć można także mały park, który wyposażony jest w kilka ławeczek wprost idealnych na popołudniowy odpoczynek w cieniu drzew. Jakość usług oferowaną przez tani hostel Trzy Kolory potwierdziło tysiące dotychczasowych gości, a obiekt zyskał renomę wśród różnego rodzaju firm budowlanych, które chętnie wynajmują tutejsze pokoje dla swoich pracowników. Mowa o takich gigantach branży, jak SKANSKA, MAX BOEGL czy też Stalprodukt.

Z kwater korzystają także studenci pobliskich uczelni, którzy są akurat w trakcie zmiany lokum i potrzebują tymczasowego, taniego pokoju w samym centrum Wrocławia. Hostel Trzy Kolory przyjmuje także turystów, których szczególnie ucieszy perspektywa rezerwacji noclegu w niewielkiej odległości od Rynku, Zoo czy Hali Stulecia, gdzie znaleźć można Pergolę czy słynną Fontannę Multimedialną. Co szczególnie istotne dla zmotoryzowanych gości hostelu, przy obiekcie znajduje się całkowicie darmowy parking. Dzięki temu Hostel Trzy Kolory staje się doskonałą bazą wypadową na większe i mniejsze wycieczki po Wrocławiu – zarówno dla samotnych gości, jak i dla całych rodzin czy też podróżujących w większych grupach przyjaciół.