| Sienkiewicza 106A, 50-348 Wrocław | 71 382 80 06 | rezerwacje[małpa]hosteltrzykolory.pl

Pokoje od 30 zł w Hostelu Trzy Kolory w centrum Wrocławia

Pokoje już od 30 zł! ZAREZERWUJ

ZAREZERWUJ

Noclegi blisko zoo we Wrocławiu – sprawdź ofertę Trzech Kolorów!

Nocleg we Wrocławiu blisko zoo

Noclegi blisko zoo we Wrocławiu przyciągają setki turystów co miesiąc ze względu na fakt, że tutejszy ogród zoologiczny stanowi obowiązkową pozycję na liście atrakcji do zobaczenia podczas pobytu w stolicy Dolnego Śląska. Miejsce to jest nie tylko najstarszym tego typu obiektem w całej Polsce, ale również jednym z największych w całej Europie. Mieszka tutaj ponad sto tysięcy zwierząt będących przedstawicielami ponad tysiąca gatunków. Aby swobodnie i bez pośpiechu zwiedzić wrocławskie zoo, warto zarezerwować nocleg w pobliżu tego wyjątkowego miejsca. Hostel Trzy Kolory charakteryzujący się dogodną lokalizacją w centrum miasta zaprasza więc do zapoznania się z ofertą.

Spis treści:
Dlaczego warto?
Afrykarium
Oceanarium
Sprawdź ofertę Trzech Kolorów!
Komfortowe pokoje w niskich cenach
Kogo możesz spotkać?

Zarezerwuj nocleg w centrum Wrocławia już od 30 zł

Zostań dłużej - płać mniej!ZAREZERWUJ

Dlaczego warto zarezerwować nocleg blisko wrocławskiego zoo?

Ogród zoologiczny we Wrocławiu to jedno z najważniejszych miast na mapie Polski, które przyciąga nie tylko poszukujących noclegów w pobliżu zoo turystów z kraju, ale również z całej Europy. Ogromna ilość rzadkich okazów zwierząt, a także dostępne na terenie obiektu Afrykarium i Oceanarium stały się już wręcz fenomenem na skalę światową.

Wczoraj i dziś

Wrocławskie zoo zostało założone już w 1865 roku i liczyło sobie wtedy niecałe kilkanaście hektarów. Obecnie park zajmuje aż trzydzieści trzy hektary. W ciągu ostatnich dziesięciu lat, ogród zoologiczny niesłychanie się rozrósł. Nie tylko sprowadzono wiele rzadkich gatunków zwierząt, chociażby manaty czy okapi, ale również dbając o dobro mieszkańców kompleksu, znacznie powiększono wybiegi. Warto również zauważyć, że znajdujący się w stolicy Dolnego Śląska ogród zoologiczny jest czynnie zaangażowany w ratowanie oraz ochronę najbardziej zagrożonych wyginięciem gatunków.

Afrykarium

Odwiedzając zoo we Wrocławiu należy szczególną uwagę poświęcić Afrykarium. To jedyne takie miejsce w kraju, w którym dokładnie zostały odwzorowane ekosystemy powiązane z Czarnym Lądem. W tym obiekcie dostępnych jest dziewiętnaście zbiorników wodnych dedykowanych różnym miejscom, chociażby rafie koralowej Morza Czerwonego, głębinom Kanału Mozambickiego, a także jeziorom Malawi. Ewenement stanowi również wystawa przedstawiające namibijskie Wybrzeże Szkieletów, na którym mieszkają pingwiny przylądkowe oraz kotiki afrykańskie.

Oceanarium

W licznych zbiornikach słodko- i słonowodnych znajdują się różne gatunki stworzeń morskich, zarówno tych bardziej znanych, jak i tych, które niestety wyginęły już w środowisku naturalnym. Zwiedzający mogą tutaj zobaczyć między innymi płaszczki plamiste, piranie czy niewielkie kaczorki celebeskie. Warto również uciąć sobie krótką wycieczkę w przeszłość przyglądając się okazom, które żyły już w czasach dinozaurów.

Żyrafa w zoo

Szukasz noclegu blisko wrocławskiego zoo? Sprawdź ofertę Hostelu Trzy Kolory!

Znajdujący się blisko wrocławskiego zoo hostel Trzy Kolory oferuje wyjątkowo tanie, ale równocześnie niezwykle komfortowe noclegi w pokojach spełniających wszystkie najważniejsze potrzeby gości. Ze względu na swoją lokalizację obiekt stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałby dokładnie zwiedzić zoo stolicy Dolnego Śląska. Trzy Kolory położone są w niewielkiej odległości od Placu Grunwaldzkiego, będącego najważniejszym węzłem komunikacyjnym w tej części miasta. Można stąd bez problemu dostać się nie tylko w okolice Hali Stulecia czy Ogrodu Zoologicznego, ale także na Stare Miasto i do innych ciekawych części Wrocławia.

Komfortowe pokoje w niskich cenach

W naszym obiekcie dostępnych jest dwadzieścia osiem pomieszczeń przeznaczonych dla dwóch, trzech, czterech albo pięciu osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w niezwykle komfortowe łóżka, na których goście mogą spokojnie odpocząć po ciężkim i aktywnym dniu. Ponadto, w pomieszczeniach znajdują się półki odzieżowe, stół, lodówki oraz telewizor. Zależy nam, aby wszyscy czuli się tutaj jak w domu, dlatego nasze wnętrza są bardzo przestronne, zapewniając odpowiednią przestrzeń każdemu przebywającemu w obiekcie gościowi.

Szczególnie dbamy również o bezpieczeństwo pozostawionych przez Ciebie rzeczy, dlatego każdy otrzymuje od nas specjalne szafki z indywidualnym kluczem. Nie będziesz więc musiał martwić się o to, że Twoje najważniejsze przedmioty zaginą, kiedy w tym samym pomieszczeniu będą przebywać inni goście. Staramy się, aby hostel spełnił wymagania wszystkich zatrzymujących się u nas osób, dlatego nasze pomieszczenia są na bieżąco sprzątane, a czystość utrzymana jest na najwyższym poziomie.

W hostelu turyści mogą również korzystać z dziesięciu zadbanych łazienek, jadalni oraz dwóch aneksów kuchennych. Samodzielne przygotowanie ulubionych posiłków jest doskonałą alternatywą dla osób, które chcą zaoszczędzić na stołowaniu się na mieście. Warto również zwrócić uwagę na duży salon dzienny, umożliwiający integrację i wspólne spędzenie czasu wszystkich przebywających w Trzech Kolorach gości. Na całym terenie obiektu dostępny jest również całkowicie za darmo bezprzewodowy Internet.

Dla zmotoryzowanych bezpośrednio obok budynku przygotowaliśmy bezpłatny parking. Wrocław jest jedną z największych aglomeracji w Polsce, dlatego bardzo często zdarza się, że w ścisłym centrum nie ma po prostu wolnych miejsc do parkowania. Niedaleka odległość hostelu od Rynku zachęca więc do pozostanie u nas samochodu i ucięcia sobie krótkiego spaceru na Stare Miasto.

Kogo możesz spotkać, decydując się na nocleg we wrocławskim hostelu w okolicy zoo?

Położony w okolicy wrocławskiego zoo hostel Trzy Kolory przyciąga szczególnie turystów, którzy szukają wygodnego noclegu za niewielkie pieniądze. Równie chętnie rezerwują u nas pokoje organizatorzy noclegów pracowniczych oraz biznesmeni.

Gośćmi naszego obiektu są także młodzi ludzie, zwłaszcza studenci, którzy razem ze znajomymi przyjeżdżają do stolicy Dolnego Śląska w celach rozrywkowych albo towarzyskich. W końcu to właśnie Wrocław może się poszczycić szeroką ofertą usługowo-handlową oraz niezliczoną ilością restauracji, barów, dyskotek oraz kawiarni. Zdarza się też, że noclegi rezerwują u nas osoby, które dopiero co dostały się na wymarzone studia. Niedaleka odległość obiektu od Uniwersytetu Wrocławskiego, Przyrodniczego oraz Medycznego pozwala przyszłym studentom na dopełnienie wszystkich niezbędnych formalności i spokojne zapoznanie się z okolicą.

W Trzech Kolorach zatrzymują się także podróżnicy z całego świata, przyjeżdżający do Miasta Stu Mostów przede wszystkich w celach turystycznych. Naszymi gośćmi są więc osoby pochodzące z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, a nawet Stanów Zjednoczonych. Kontakt z obcokrajowcami nie tylko zachęca do zawierania nowych znajomości, ale również do podszkolenia znajomości języka obcego. Każdy jest tak samo u nas mile widziany i zawsze dbamy o to, aby nasi goście wyjechali z hostelu w pełni zadowoleni z pobytu.

Skorzystaj z naszej oferty!

Zoo we Wrocławiu bez wątpienia jest jedną z największych atrakcji turystycznych w naszym kraju. Do zwiedzenia tego niezwykłego kompleksu zachęca również niespotykane nigdzie indziej Afrykarium oraz przepiękne Akwarium. Decydując się na dłuższą wizytę w tutejszym Ogrodzie Zoologicznym, warto więc zarezerwować nocleg w obiekcie położonym niedaleko zoo. Hostel Trzy Kolory nie tylko zlokalizowany jest niedaleko tego miejsca, ale również zapewnia komfortowe i co najważniejsze, niezwykle tanie pokoje. Nie zwlekaj więc dłużej i już teraz wybierz dogodny dla Ciebie termin na zwiedzenie wrocławskiego zoo! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Komentarze

Ostatnie komentarze

komentarze