| Sienkiewicza 106A, 50-348 Wrocław | 71 382 80 06 | rezerwacje[małpa]hosteltrzykolory.pl

Pokoje od 30 zł w Hostelu Trzy Kolory w centrum Wrocławia

Pokoje już od 30 zł! ZAREZERWUJ

ZAREZERWUJ

Lodowiska we Wrocławiu

Śnieg za oknem i ujemne temperatury, a także początek ferii nastrajają do zimowych aktywności. Zarówno mieszkańcy Wrocławia jak i turyści szukają atrakcji, które są tak charakterystyczne dla zimowej pory.
Wychodząc wszystkim naprzeciw w dzisiejszym wpisie przygotowaliśmy spis otwartych w sezonie 2023/2024 wrocławskich lodowisk.

LODOWISKA WROCŁAW

  1. LOWOWISKO SPISKA

Kryte lodowisko położone przy ul. Spiskiej we Wrocławiu. Płyta dostępna jest przez siedem dni w tygodniu, godziny otwarcia można znaleźć na stronie internetowej. Dostępne informacje zawierają również godziny czyszczenia tali co warto sprawdzić przed zaplanowaniem wyjścia na łyżwy. Przy lodowisku znajduje się płatny parking a także wyożyczalnia sprzętu. Lodowisko honoruje karty Benefit FitProfit i Medicover.

Zarezerwuj nocleg w centrum Wrocławia już od 30 zł

Zostań dłużej - płać mniej!ZAREZERWUJ

  1. LODOWISKO ORBITA

Położone przy ul. Wejherowskiej i otwarte siedem dni w tygodniu. Jednak planując przyjazd warto najpierw sprawdzić godziny otwarcia oraz godziny czyszczenia tafli. Dodatkowo w niektóre dni godziny otwarcia różnią się od standardowych. Przy obiekcie znajduje się parking ,a  także wypożyczalnia sprzętu z ostrzalnią łyżew. Ten obiekt również honoruje karty Benefit FitProfit i Medicover.

  1. LODOWSIKO TARCZYŃSKI ARENA

Otwarte na drugim poziomie parkingu wielopoziomowego a tafla mieści aż 100 łyżwiarzy jednocześnie. Wypożyczalnia wyposażona jest w we wszystkie potrzebne sprzęty również dla najmłodszych. Również lodowisko na stadionie otwarte jest siedem dni w tygodniu z dwoma przerwami na czyszczenie tafli. Dodatkowo pierwsze 10 minut jest gratis!

  1. LODOWISKO PRZY LO NR XIV

Biorąc pod uwagę, że lodowisko znajduje się przy Liceum Ogólnokształcącym nr XIV przy ul. Brucknera i odbywają się na nim zajęcia lekcyjne jak i pozalekcyjne, ogólnodostępne jest w godzinach 17:00-21:50 w tygodniu, a także w weekendy w godzinach 9:00-21:00. Szczegółowa rozpiska dostępności a także wyposażenia w łyżwy znajduje się na stronie internetowej szkoły.

INNE ATRAKCJE

Jeśli jednak nie jesteście fanami zimowych atrakcji to Wrocław na czas ferii przygotował wiele innych wydarzeń, które znajdą szerokie grono fanów. W poprzednim wpisie dostępnym [TUTAJ] znajdziecie opis półkolonii, a także zimowych wydarzeń. Zachęcamy do skorzystania i przyjazdu do Wrocławia, gdyż wiele z nich dostępnych jest jedynie do końca stycznia.

NOCLEGI

Biorąc pod uwagę spektrum wydarzeń jakie będą mieć miejsce w mieście, jednodniowy pobyt nie wchodzi w grę. Już teraz warto zaplanować kilkudniowy, bądź weekendowy pobyt z rodziną lub przyjaciółmi aby zaliczyć obowiązkowe zimowe wydarzenia we Wrocławiu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tanich noclegów w centrum miasta. Dostępne są zarówno rodzinne apartamenty z prywatną łazienką jak i tańsze pokoje w okolicy starego miasta.

Komentarze

Ostatnie komentarze

komentarze