| Sienkiewicza 106A, 50-348 Wrocław | 71 382 80 06 | rezerwacje[małpa]hosteltrzykolory.pl

Pokoje od 30 zł w Hostelu Trzy Kolory w centrum Wrocławia

Pokoje już od 30 zł! ZAREZERWUJ

ZAREZERWUJ

Ferie zimowe 2024 we Wrocławiu

W tym roku blue monday we Wrocławiu  nie może być najbardziej depresyjnym dniem w roku, gdyż w ten sam dzień rozpoczynają się Ferie Zimowe!

Czas ferii mimo iż kojarzy nam się głównie z czasem wolnym od szkoły coraz częściej staje się pretekstem do zimowych wyjazdów nie tylko dla rodzin z dziećmi. Wspominając swoje zimowe podróże z dzieciństwa również w dorosłym życiu pragniemy świętować ten czas i szukać tak rzadko widzianego już śniegu, lub odpocząć od grudniowego pędu za świątecznym klimatem.

Zarezerwuj nocleg w centrum Wrocławia już od 30 zł

Zostań dłużej - płać mniej!ZAREZERWUJ

Ferie zimowe w Polsce

Poniżej przedstawiamy rozpiskę ferii zimowych w Polsce z podziałem na województwa:

15-28 stycznia: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie

22 stycznia-4 lutego: podlaskie, warmińsko-mazurskie

29 stycznia- 11 lutego: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie i śląskie

12-25 lutego: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie.

Spędź ferie we Wrocławiu

Okres przerwy zimowej jest idealnym czasem aby odwiedzić Wrocław, niski sezon w miastach pozwoli bez większych problemów zarezerwować tani nocleg i zwiedzić wszystkie atrakcje miasta bez zbędnego tłoku.

Oprócz największych wrocławskich atrakcji jakimi są Afrykarium, Hydropolis, Aquapark oraz Kolejkowo swój wyjazd można wzbogacić odwiedzeniem Jarmarku Bożonarodzeniowego, który jest jeszcze otwarty do 7 stycznia, a także Parku Iluminacji w Zamku Topacz czy Garden of Lights, czyli Dzika Afryka we wrocławskim ZOO.

Noclegi

Szukając noclegu warto zadbać o wygodne miejsce w dogodnej lokalizacji. Nasza irma oferuje noclegi w różnym standardzie w całym mieście. Jeśli szukacie noclegu na pobyt z rodziną to jeden z naszych hosteli mieści się w centrum miasta zapewniając komfortowy dojazd lub szybkie dojście do największych atrakcji! Vanilla Hostel posiada szeroką ofertę pokoi z prywatnymi łazienkami, zaledwie  minut od Rynku. W ofercie posiadamy również mieszkania w centrum miasta mogące pomieścić dużą grupę znajomych lub dwie rodziny!

Wrocławskie półkolonie

Również dla mieszkańców Wrocławia i okolic mamy dobrą wiadomość! Na terenie miasta jak co roku będą odbywać się zimowe półkolonie. Spektrum zajęć jest tak szerokie, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Poniżej przedstawiamy wybrane wydarzenia:

 1. Półkolonie Wrocław LEGO i Minecraft- zajęcia będą odbywać się w czterech różnych lokalizacjach. To wspaniałe połączenie zabawy z nauką świata technologii i programowania.
 2. AquaFerie w Aguapark Wrocław- to nauka pływania przepełniona zabawą i licznymi atrakcjami tematycznymi.
 3. Ferie w Spartanie- sportowe półkolonie pływacko-łyżwiarskie, tenisowo-łyżwiarskie, piłkarsko-sportowe oraz sportowe.
 4. Półkolonie Mały Geniusz- zajęcia z eksperymentów, pierwszej pomocy, szachów, jeżyków obcych, fotografii, savoir-vivre, zdroweo odżywiania, budowania pewności siebie, rozwijania umiejętności interpersonalnych.
 5. Ferie wśród koni na Partynicach- poznawanie zachowania koni, opieki nad nimi oraz jazdy.
 6. Półkolonie w Hali Stulecia- pierwszy tydzień pod hasłem: „Odkryj swoje super moce!”, a drugi: „Tropem zagadek: sekret długowiecznej Hali Stulecia”.

Ponadto:

 1. Ferie z pracownią Art.-Edu
 2. Ferie z Panoramą Racławicką
 3. Ferie Zimowe w Muzeum Narodowym
 4. Ferie zimowe w Hydropolis
 5. Zimowa szkółka wspinaczkowa
 6. Taneczna półkolonia
 7. Półkolonie w GOJUMP!
Komentarze

Ostatnie komentarze

komentarze