| Sienkiewicza 106A, 50-348 Wrocław | 71 382 80 06 | rezerwacje[małpa]hosteltrzykolory.pl

Pokoje od 30 zł w Hostelu Trzy Kolory w centrum Wrocławia

Pokoje już od 30 zł! ZAREZERWUJ

ZAREZERWUJ

Wakacje we Wrocławiu- lipiec pełen wrażeń

Lipiec przywita wrocławian oraz turystów nie tylko rekordową falą upałów ale także rekordową falą wydarzeń! Każdy z aż pięciu weekendów tego pierwszego miesiąca wakacji obfituje w bogaty harmonogram  imprez, koncertów i zabaw.

ATRAKCJE DLA NAJMŁODSZYCH

Również w tym roku stolica Dolnego Śląska przygotowała szeroki wybór zajęć, gier oraz zabaw dla dzieci i młodzieży. Będą to nie tylko wydarzenia jednodniowe ale również festiwale i półkolonie. Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie bez względu na to czy jest fanem nauki, sportu czy muzyki.

Zarezerwuj nocleg w centrum Wrocławia już od 30 zł

Zostań dłużej - płać mniej!ZAREZERWUJ

 • W każdą niedzielę wakacji od godziny 13:00 Mieszczańska Beach Bar przygotował dla najmłodszych darmowe animacje i zabawy. Będą to nie tylko zabawy rozwijające sprawność, ale również quizy, konkursy oraz warsztaty. Atrakcjom będą towarzyszyć również słodkości i przekąski!
 • w terminie 17.07-21.07 Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis już po raz kolejny przygotowało dla fanów nauki specjalną półkolonię. Młodzi badacze przez pięć dni będą zgłębiać wiedzę z zakresu zjawisk atmosferycznych, wody, uprawy roślin, znajomości owadów, ale również historii miasta, zdrowego odżywiania i pierwszej pomocy. Wszystkie zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowany personel tak, aby ten wakacyjny okres był nie tylko czasem samej zabawy ale również nauki przez zabawę.
 • już w najbliższy wtorek 11.07 o 11:00 w Muzeum Architektury odbędzie się cykl spotkań podróżniczo- wypoczynkowych, na których uczestnicy będą mogli zbudować modle domku letniskowego, stworzyć wakacyjną pocztówkę oraz specjalny „Łapacz wspomnień”. Aktualnie w muzeum można obejrzeć również wystawę „Wczasy. Krajobraz wypoczynku.”
 • Magiczny TEATR Muzyczny przygotował Wakacyjne Warsztaty dla miłośników sztuki, w których skład wchodzą warsztaty teatralno- aktorskie, cyrkowe, a także wokalno- muzyczne.
 • już 23 lipca Klub Firlej- Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na spektakl przedmiotu pod tytułem „Taka Pchła”. Przedstawienie adresowane dla najmłodszych odbiorców opowiada w humorystyczny sposób o kuchennych przedmiotach codziennego użytku, które stają się bohaterami różnych opowieści.

hydropolis-atrakcje-wroclaw

KONCERTY I WYDARZENIA MUZYCZNE

 • WROsound 2023 to dwudniowe wydarzenie rozpoczynające się 14 lipca na Placu Społecznym, na którym zaprezentują się: Tricky feat. Marta, Brodka, asthma, Serca, Zima Stulecia, Baby Meelo, Guest Julka!, Katy B, Kidnap, BOKKA, brodachè, We Draw A, EKHTO, Rycerzyki!
 • 15 lipca na Wyspie Słodowej w Los Flamingos o 21:00 odbędzie się Silent Disco.
 • w A2- Centrum Koncertowe 21 lipca o 20:00 zagra zespół MORCHEEBA.

WIDOWISKA KINOWE I ZEWNĘTRZNE

 • Od maja w niemalże każdy dzień weekendu można obejrzeć pokazy specjalne Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej. Ta największa w Polsce i jedna z największych fontann w Europie położona w malowniczej okolicy Parku Szczytnickiego oraz sąsiedztwie historycznej Hali Stulecia oferuje codzienne widowisko od godziny 10:00 do 17:00 na pokazach dziennych a od 18:00 – 21:40 pokazach wieczornych. Dodatkowo w weekendy organizowane są pokazy specjalne, które odbywają się o różnych godzinach w ciągu dnia. W lipcu będą to daty: 1.07, 7.07, 8.07, 15.07, 16.07, 22.07, 23.07, 28.07 oraz 29.07. Dokładny harmonogram znajduje się na stronie Hali Stulecia.
 • Od 20.07 do 30.07 odbywać się będzie 23. Międzynarodowy Festiwal Nowe Horyzonty. Wydarzenie rozpocznie się projekcją filmu Wima Wendersa – Perfect Days. Na festiwalu zostanie wyświetlonych aż 200 tytułów, które postarają się zadowolić najbardziej wymagających kinomaniaków.Hala Stulecia i fontanna

WYDARZENIA GASTRONOMICZNE

 • od 7-9 lipca swoje święto na wrocławskim rynku będą mieć kucharze i smakosze, gdyż w tym terminie odbywać się będzie Festiwal Kulinarny- Delicje Regionów. Będzie sporo gotowania na żywo, degustowania, smakowania, inspirujących rozmów i cudownej energetycznej muzyki. Na scenie zobaczymy w akcji między innymi Julkę Cymbaluk, zwyciężczynią 2. Edycji MasterChef Junior oraz Kubę Tomaszczyka, zwycięzcę tegorocznej edycji MasterChef dla dorosłych. Podczas festiwalu poznamy laureatów konkursu „Delicje 2023”, a w sobotę 8 lipca nastąpi oficjalne wręczenie nagród! Powstanie również strefa warsztatowo- edukacyjna, w której czekać będą na Was liczne atrakcje.
 • Od piątku 14 lipca przez trzy dni na Bulwarze Xawerego Dunikowskiego z widokiem na Odrę oraz Stare Miasto odbywać się będzie znane wrocławianom i turystom wydarzenie Gastro Miasto 2023.

NOCLEG NA WAKACJE – WROCŁAW

Planując wakacyjny wyjazd do stolicy Dolnego Śląska warto wcześniej zarezerwować komfortowy nocleg w świetnej lokalizacji i przystępnej cenie. W swojej ofercie posiadamy pokoje blisko centrum Wrocławia, pokoje dla par, apartamenty dla rodzin, a także kwatery wieloosobowe.

Komentarze

Ostatnie komentarze

komentarze