| Sienkiewicza 106A, 50-348 Wrocław | 71 382 80 06 | rezerwacje[małpa]hosteltrzykolory.pl

Pokoje od 30 zł w Hostelu Trzy Kolory w centrum Wrocławia

Pokoje już od 30 zł! ZAREZERWUJ

ZAREZERWUJ

Świąteczny klimat we Wrocławiu

Temperatura spada bliżej zera, pojawia się pierwszy śnieg, ludzie zmieniają lekkie kurtki na ciepłe płaszcze, czapki i szaliki. Zmiana czasu na zimowy przyniosła tylko jeden plus- w całym mieście już od godziny 16 błyszczą i migoczą kolorowe światełka. Wszystkie te elementy składają się w jeden obraz- coraz bliżej święta Bożego Narodzenia.
Mimo iż, zima nie rozpoczęła się jeszcze na dobre, wszystkie świąteczne umilacze, każdego dnia starają się nam zrekompensować szarość, wilgoć i zimno za oknem.
Zarówno w tym roku, jak i w poprzednich Wrocław jest naszpikowany atrakcjami jak worek świętego Mikołaja.

JARMARK BOŻONARODZENIOWY WE WROCŁAWIU

               Niewątpliwie największą atrakcją tego okresu będzie Jarmark Bożonarodzeniowy. Ta cykliczna impreza, odbywająca się na wrocławskim rynku od 14 edycji swym zasięgiem obejmie oprócz samego rynku ul. Świdnicką, Oławską oraz pl. Solny. Rozpoczęcie Jarmarku planowane jest na magiczną datę 24 listopada, czyli równy miesiąc przed wigilią Bożego Narodzenia. Nowością w tym roku jest jednak, że potrwa on aż do 7 stycznia! Dokładny plan Jarmarku ze wszystkimi atrakcjami można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.

Zarezerwuj nocleg w centrum Wrocławia już od 30 zł

Zostań dłużej - płać mniej!ZAREZERWUJ

fot. Pianoforte Agencja Artystyczna – www.jarmarkbozonarodzeniowy.com

               Jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów Jarmarku są ceramiczne kubeczki w kształcie bucików, które można nabyć na stoiskach z rozgrzewającymi napojami. Fani tego elementu mają w swojej kolekcji już kilkanaście kolorowych bucików.

               Kolejnym ciekawym elementem Jarmarku dla miłośników Wrocławia będzie Krasnal Prezentuś. Jest to krasnal, którego można zobaczyć tylko raz w roku, właśnie podczas tego świątecznego czasu. Jest to kolejny ważny powód by odwiedzić w tym czasie stolicę Dolnego Śląska, gdyż Krasnal ten znika później na kolejne 11 miesięcy.

               Dopełniając świątecznego klimatu organizatorzy zapewniają klimatyczne „fotodomki”, a także w miejscach, gdzie zakupić można ciepłe napoje dostępny będzie taras widokowy z świąteczną panoramą Jarmarku.

fot. Pianoforte Agencja Artystyczna – www.jarmarkbozonarodzeniowy.com

               Wspominając o tym wydarzeniu nie można zapomnieć o ogromnej ilości domków handlowych oferujących klientom różniej maści wyroby naturalne, ozdoby świąteczne, pamiątki, smakołyki a także innych wyrobów idealnych na świąteczny prezent dla siebie, rodziny lub przyjaciół. Wszystkich kramów ma być około 180!

ATRAKCJE DLA DZIECI

Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci. Na Placu Solnym pojawi się największa atrakcja,  jaką będzie Domek dla dzieci, gdzie najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił  na torze przeszkód. Pojawi się również Bajkowy Las, gdzie po raz kolejny dzieci i dorosłych zachwycą tradycyjne bajki w wyjątkowej oprawie.

fot. Pianoforte Agencja Artystyczna – www.jarmarkbozonarodzeniowy.com

NOCLEI WE WROCŁAWIU

Biorąc pod uwagę ogrom atrakcji, a także dodatkowe wydarzenia zaplanowane na najbliższe tygodnie, nie ma możliwości aby nasycić się świątecznym klimatem miasta w jeden dzień. Planując swój przyjazd do stolicy Dolnego Śląska warto zaplanować kilka dni i wcześniej zarezerwować tani nocleg. Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie tym wydarzeniem, a także spędzenie przedświątecznego czasu we Wrocławiu należy jak najszybciej zarezerwować pokój. Niemałe świąteczne wydatki nie sprzyjają podróżom dlatego zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą tanich pokoi w centrum miasta.

Komentarze

Ostatnie komentarze

komentarze