| Sienkiewicza 106A, 50-348 Wrocław | 71 382 80 06 | rezerwacje[małpa]hosteltrzykolory.pl

Pokoje od 30 zł w Hostelu Trzy Kolory w centrum Wrocławia

Pokoje już od 30 zł! ZAREZERWUJ

ZAREZERWUJ

Gdzie wynająć pokoje dla pracowników we Wrocławiu?

Pokoje dla pracowników we Wrocławiu

Organizowanie szkoleń dla podwładnych lub indywidualne zmiany zatrudnienia we Wrocławiu wymagają zakwaterowania – właśnie wtedy potrzebne są pokoje dla pracowników. Niezależnie od tego czy szukasz kwatery w ramach nagłej delegacji, czy też w ramach zapewnienia lokalu dla nowej grupy pracowników, warunki powinny być bardzo dobre, a ceny korzystne. Takie rozwiązanie jest możliwe – zapraszamy do hostelu Trzy Kolory we Wrocławiu. Jak wynająć pokój? O czym pamiętać? I na co zwrócić uwagę?

Spis treści:
Wyposażenie hostelu Trzy kolory
Pokoje – rodzaje, płatności
Trzy Kolory – dokładna lokalizacja
Jak wynająć pokoje? Krótki poradnik
Podsumowanie

Zarezerwuj nocleg w centrum Wrocławia już od 30 zł

Zostań dłużej - płać mniej!ZAREZERWUJ

Pokoje dla pracowników we Wrocławiu – poznaj naszą ofertę

Pokoje dla pracowników we Wrocławiu są częścią grupy „Kwatery dla firm” Marcina Bobało. Nocleg znajdą u nas nie tylko pracownicy firm, ale także studenci i turyści. Pokoje przygotowywane są z myślą o komforcie i wypoczynku. Dowiedz się jakie mamy wyposażenie, ceny i lokalizację.

Wyposażenie hostelu dla pracowników

W ramach wyposażenia hostel „Trzy Kolory” oferuje lodówkę i czajnik. Każdy gość może swobodnie przechowywać i schłodzić produkty albo odpocząć przy kawie lub herbacie. Jest też oczywiście dostęp do 2 wspólnych kuchni ze sprzętem AGD. W obiekcie mamy aktualnie również 10 łazienek. Ręczniki, mydła i inne osobiste rzeczy należy zabrać ze sobą z domu, jednak każdy gość może liczyć na świeżą i czystą pościel. Na taką właśnie atmosferę – domową i ciepłą – przygotowany został cały lokal. W pokojach umieszczono też wygodne łóżka pojedyncze i łóżka piętrowe oraz szafki/stoliki potrzebne do komfortowego rozłożenia swoich rzeczy. Goście mogą skorzystać z telewizji kablowej (płatnej 2 zł) i Internetu – hasło do Wi-fi udostępnione zostanie w recepcji. Dostępne pomieszczenia przygotowane zostały w wersjach: 2-, 3-, 4-, 5-osobowe. Całkowita liczba pokoi wynosi obecnie 28 – w tym 97 miejsc. Urządzając nasz hostel, stawialiśmy na wypoczynek po pracy, nauce lub zwiedzaniu miasta. Każdy człowiek ma swój własny tryb pracy i relaksu, dlatego wspomniany dostęp do Internetu może być nie tylko atutem dostarczającym rozrywki, ale też szansą na kontynuowanie pracy. Dokończenie prezentacji na zajęcia, odpowiadanie na maile, wyszukanie odpowiednich informacji czy ostateczne poprawki przed czekającą na ciebie prelekcją? To wszystko możesz swobodnie i bezpiecznie realizować w wynajętym pokoju. Bardzo korzystne i przyjazne gościom jest też wydzielenie części wspólnej w postaci salonu. Dla osób, które szukają integracji, chcą porozmawiać i wymienić się doświadczeniami, zawrzeć nowe znajomości lub umocnić te aktualne – to bardzo przyjemne rozwiązanie. Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące wyposażenia, zadzwoń do rejestracji i poproś o wyjaśnienie tych kwestii.

Pokoje w  Trzech Kolorach – opłaty

Pokoje w hostelu Trzy Kolory, w opiniach klientów, są czyste i solidne. To dlatego grono osób korzystających z naszych usług coraz bardziej się powiększa. Koszty zakwaterowania za dobę (na 1 osobę) wynoszą: pokoje 2-osobowe – od 30zł, pokoje 3-osobowe – od 25 zł, pokoje 4-osobowe – od 22 zł, pokoje 5-osobowe – od 20 zł.

Doba liczona jest od godz. 13:00 do 10:00 następnego dnia. W ramach płatności obowiązuje też kaucja i zwracamy ją w dniu zakończonego pobytu. Zainteresowanym wystawiamy fakturę VAT.

Kobieta z telefonem i laptopem

Dokładna lokalizacja pokoi dla pracowników we Wrocławiu

Nasze pokoje dla pracowników we Wrocławiu zlokalizowane są przy ul. Sienkiewicza 106A. To bardzo korzystna odległość – blisko Hali Stulecia i popularnego, wrocławskiego zoo. Dzięki temu z naszej oferty chętnie korzystają turyści i studenci, którzy chcą zwiedzić te ważne dla Wrocławia miejsca. Zaletą naszego położenia jest więc niewątpliwie centrum, dlatego przyciągamy uwagę osób różnej profesji i stanu. Niezależnie od tego czy szukanie noclegu wynika z odgórnych zmian zawodowych czy jest związane z przyjazdem na imprezy kulturalne miasta, wynajmujący mają łatwy dojazd do hostelu. I odwrotnie – bez problemu dotrą w każde inne miejsce znajdujące się w mieście. Liczne koncerty, wydarzenia artystyczne, szkolenia i konferencje, zatrzymują w stolicy Dolnego Śląska w każdym miesiącu. Osoby, które przyjeżdżają do nas samochodem, korzystają z darmowego parkingu – to cenna informacja dla wszystkich kierowców.

Jak wynająć kwaterę? Krótki poradnik

Wszystkie rezerwacje możesz złożyć przez Internet. Dzięki temu zrobisz to w dowolnym momencie – nie tylko z komputera, ale i z telefonu. Możliwość wypełnienia formularza wprowadziliśmy z myślą o wygodzie zainteresowanych osób. To proste, szybkie i sprzyjające oszczędności czasu. Wystarczy, że podasz:

  • imię i nazwisko,
  • adres e-mail kontaktowy,
  • numer telefonu,
  • datę przyjazdu do hostelu,
  • datę zakończenia pobytu w hostelu,
  • liczbę osób, dla których chcesz zarezerwować nocleg.

Następnie na wpisany adres e-mail lub numer telefonu, otrzymasz potwierdzenie rezerwacji ze strony pracowników naszego hostelu. W razie pytań i wątpliwości, zadzwoń do nas wybierając numer 71 382 80 06.

Podsumowanie

Pokoje dla pracowników we Wrocławiu wynajmiesz szybko i wtedy kiedy chcesz, a służy temu specjalny formularz dostępny na naszej stronie internetowej. Noclegi oferujemy w korzystnych, niskich cenach przy jednoczesnej dbałości o komfort i dobre warunki. Jeśli jesteś pracownikiem, liderem zespołu, szefem firmy, studentem, turystą lub osobą przejezdną poszukującą noclegu to docenisz miejsce stworzone z myślą o odpoczynku i regeneracji sił. Hostel znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji – w centrum miasta. Do Twojej dyspozycji dajemy dostęp do darmowego parkingu. Budynek hostelu jest regularnie sprzątany i czysty. Mając dostęp do kuchni, łazienek, telewizji kablowej i Wi-Fi poczujesz się komfortowo. Goście, którzy chcą zadzwonić, napisać lub bezpośrednio spotkać się z nami w hostelu, zawsze mogą liczyć na wsparcie, udzielenie informacji i gościnność. Zależy nam, aby każdy kto szuka dobrego zakwaterowania we Wrocławiu od początku czuł się swobodnie i przyjaźnie. Cenimy sobie budowanie relacji z klientami, co owocuje powrotami i współpracami z naszymi gośćmi.

Chcemy, aby nasza firma jak najbardziej przyczyniała się do zmniejszenia kosztów prowadzenia działalności dla przedsiębiorstw spoza Wrocławia i okolic. Wyznajemy, że w każdej sytuacji warto rozmawiać, dlatego nie stawiamy wyłącznie na nasze warunki, ale otwieramy się i poszukujemy wspólnego rozwiązania. Potrafimy wypracować kompromis, co od wielu lat doceniają nasi goście. Stań się jednym z nich – jeśli szukasz noclegu we Wrocławiu. Zapraszamy do kontaktu i składania rezerwacji!

Komentarze

Ostatnie komentarze

komentarze