| Sienkiewicza 106A, 50-348 Wrocław | 71 382 80 06 | rezerwacje[małpa]hosteltrzykolory.pl

Pokoje od 30 zł w Hostelu Trzy Kolory w centrum Wrocławia

Pokoje już od 30 zł! ZAREZERWUJ

ZAREZERWUJ

Noclegi na weekend we Wrocławiu – sprawdź naszą ofertę!

Nocleg na weekend we Wrocławiu

Noclegi na weekend we Wrocławiu są jednymi z najczęściej poszukiwanych przez turystów odwiedzających tę część kraju. Dzieje się tak z powodu licznych zabytków i atrakcji, a także organizowanych tutaj wydarzeń rozrywkowo-sportowych. Zakwaterowania w tym mieście poszukuje także wielu studentów i pracodawców. Przyciąga to wiele osób rozglądających się za miejscem do zatrzymania się na zaledwie kilka dni. Szukasz tanich ofert pobytu w sobotę i niedzielę we Wrocławiu? Odpowiedzią na Twoje poszukiwania może być hostel Trzy Kolory.

Spis treści
Na co możesz liczyć?
Komfortowe zakwaterowanie
Możliwość zawarcia nowych znajomości
Dogodna lokalizacja do korzystania z uroków miasta
Znajdź oferty na sobotę i niedzielę
Niskie ceny w centrum? To możliwe!
Oferty dla studentów
Oferta dla pracowników

Zarezerwuj nocleg w centrum Wrocławia już od 30 zł

Zostań dłużej - płać mniej!ZAREZERWUJ

Na co możesz liczyć, rezerwując noclegi na weekend we Wrocławiu?

Nawet przybywając do Wrocławia na krótkie weekendowe wizyty, chcesz cieszyć się komfortowymi warunkami i spokojnym noclegiem. Ważne jest także dobre położenie, zarówno pod kątem przyjazdu na miejsce, jak i bazy wypadowej do zwiedzania miasta lub dotarcia na spotkania. Jak wypada pod tym kątem hostel Trzy Kolory?

Komfortowe zakwaterowanie

Oferujemy aż 97 miejsc rozmieszczonych w 28 komfortowych pokojach, które dostępne są w wariantach:

  • 2-osobowym;
  • 3-osobowym;
  • 4-osobowym;
  • i 5-osobowym.

W poszczególnych pomieszczeniach znajdują się wygodne łóżka pojedyncze lub piętrowe. Dostępne są w nich także różne udogodnienia, takie jak szafki na ubrania, lodówka czy telewizor. Do dyspozycji gości jest dziesięć zadbanych łazienek oraz dwa obszerne aneksy kuchenne i jadalnia. Rekreacji będziesz mógł zażyć w specjalnie do tego przystosowanym salonie. W każdej chwili możesz także skorzystać z darmowego dostępu do WiFi.

Możliwość zawarcia nowych znajomości

Pokoje wieloosobowe są doskonałym rozwiązaniem dla przyjaciół czy znajomych, ale są także ciekawe z perspektywy osób podróżujących samotnie. Otwierają się bowiem perspektywy poznania naprawdę interesujących ludzi, często z różnych zakątków świata. Nowych znajomości możesz poszukiwać nie tylko wśród współlokatorów, ale także spędzając czas z gośćmi hostelu we wspólnym salonie. Z poznanymi osobami możesz nie tylko porozmawiać na interesujące Was tematy, ale także wybrać się na wspólne zwiedzanie miasta. Jest to także dobry sposób na urozmaicenie sobie wieczornego odpoczynku w hostelu, po dniu pełnym wrażeń i atrakcji. Na miejscu możesz poznać zarówno rówieśników, jak i osoby w innym wieku, lecz podzielające Twoje zainteresowania czy pasje. Takie kontakty często potrafią się utrzymać także po zakończeniu pobytu. Niejedna znajomość, a nawet przyjaźń narodziła się właśnie w hostelu!

Dogodna lokalizacja do korzystania z uroków miasta

Nasz hostel położony jest przy placu Grunwaldzkim, w samym centrum stolicy Dolnego Śląska. W pobliżu znajduje się zatem wiele największych atrakcji tego miasta. Oprócz tego jest to punkt bardzo dobrze skomunikowany, więc możesz się z niego swobodnie udać transportem miejskim do każdego miejsca we Wrocławiu. Dodatkowo w cenie noclegu oferujemy także parking, co jest prawdziwą rzadkością, gdy bierze się pod uwagę centrum dużego miasta. Nasz hostel stanowi zatem bardzo wygodną bazę wypadową, bez względu na to czy chcesz eksplorować atrakcje w sercu miasta, czy też udać się w inną jego część.

Kobieta robiąca zdjęcie panoramie Wrocławia

Znajdź tanie noclegi we Wrocławiu na weekend

Przy poszukiwaniu taniego noclegu we Wrocławiu na weekend liczą się nie tylko warunki, ale także ostateczny koszt. Ten w przypadku ośrodków położonych w centralnej części miasta bywa często bardzo wysoki. Z hostelem Trzy Kolory możesz jednak liczyć na naprawdę okazyjne ceny i zniżki niemal dla każdego!

Niskie ceny w centrum? To możliwe!

Poszukując niższych cen często znajdziesz wiele ośrodków położonych na skraju miasta lub delikatnie poza jego granicami. Jeżeli wybierasz się jednak do stolicy Dolnego Śląska tylko na sobotę i niedzielę to lepiej znaleźć miejsce w centrum miasta, tak by nie tracić niepotrzebnie czasu na dojazdy. Z tych okolic z powodzeniem dotrzesz w każde miejsce miasta w niedługim czasie. W hostelu Trzy Kolory znajdziesz atrakcyjne ceny w przypadku krótkiego pobytu, a przy dłuższym pobycie będziesz mógł spodziewać się dodatkowych obniżek. Przy dłuższych wariantach możesz liczyć na ceny, które mogą sięgnąć nawet kwot poniżej 30 złotych. W tej części miasta są to doprawdy niespotykane okazje, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę dodatkowe miejsce parkingowe.

Oferty dla studentów

Większość studentów dysponuje dość skromnym budżetem, dlatego poszukuje jak najtańszego zakwaterowania na okres poszukiwań stałego lokum na kolejny rok akademicki. Doskonałym rozwiązaniem są wtedy hostele, które oferują niższe ceny, a przy tym dodatkowe atrakcje dla młodego, otwartego na innych człowieka. Pobyt w wieloosobowym pokoju zagwarantuje Ci nawiązanie nowych znajomości i atrakcyjne spędzenie czasu wieczorem. Może to być zarówno wspólny wypoczynek w salonie, jak i wypady na miasto. Na taki dobór zakwaterowania często decydują się młode osoby przybywające do stolicy Dolnego Śląska na weekend. Szczególnie takie, które dotarły tu by odwiedzić mieszkających w mieście znajomych, studiujących na licznych wrocławskich uczelniach. Jest to także dobre rozwiązanie dla osób, które przyjechały do Wrocławia z myślą o wydarzeniu sportowym czy muzycznym. Tego typu imprezy często odbywają się w samym mieście lub jego okolicach.

Hostel Trzy Kolory jest więc dobrym wyborem dla przyszłych studentów pobliskich uczelni. Gdy muszą oni przybyć do miasta by dopełnić ostatnie formalności przed dołączeniem do akademickiej społeczności – mogą zatrzymać się u nas. Zanocować w naszym hostelu mogą także osoby będące w trakcie poszukiwań mieszkania dla siebie lub takie, które przybyły właśnie by je obejrzeć przed podjęciem decyzji. Jest to także rozwiązanie na pierwsze tygodnie roku akademickiego, jeżeli nie znalazłeś jeszcze optymalnego mieszkania na wynajem. Bez względu na okoliczności pobytu na pewno jesteśmy miejscem przyjaznym studentom.

Oferta dla firm

Pokoje w naszym obiekcie doskonale nadają się na rezerwacje firmowe dla pracowników przybywających do Wrocławia w związku z wyjazdami służbowymi. Nasza lokalizacja umożliwi im zarówno dojazd na spotkania, jak i skorzystanie z lokalnych atrakcji. W pobliżu znajdują się centra biznesowe i uczelnie, a dogodna komunikacja pozwoli dojechać do wielu zakładów czy fabryk. Możesz spokojnie dobrać wariant pokoju odpowiadający liczebności delegacji, wynajmując także oddzielne pokoje dla każdej płci. Przy okazji zagwarantujesz im dogodne warunki, włącznie z możliwością przygotowania wspólnego posiłku w aneksie kuchennym czy odpoczynku w salonie. Dostępność WiFi sprawia też, że w każdej chwili mogą spokojnie popracować. Wybierając nasz hostel firmy są zadowolone z bardzo przystępnych cen za pobyt, a pracownicy mogą się cieszyć udanym zakwaterowaniem w komfortowych warunkach. Nasze doświadczenie w organizowaniu pobytów dla pracowników pozwala nam na zapewnienie dogodnych warunków do pobytów służbowych.

Hostel Trzy Kolory stanowi dobry wybór dla osób poszukujących wygodnego zakwaterowania w niskiej cenie. Położenie w centrum miasta sprawia, że jest optymalnym rozwiązaniem na weekendowy wypad, podczas którego chcesz być blisko wszystkich najważniejszych wydarzeń oraz atrakcji, bez tracenia czasu na dojazdy. Nasza oferta jest także interesująca z perspektywy studentów oraz pracowników na wyjazdach służbowych. Jeżeli poszukujesz zatem pobytu w komfortowych warunkach i bardzo przystępnej cenie – zdecyduj się na hostel Trzy Kolory!

Komentarze

Ostatnie komentarze

komentarze