| Sienkiewicza 106A, 50-348 Wrocław | 71 382 80 06 | rezerwacje[małpa]hosteltrzykolory.pl

Pokoje od 30 zł w Hostelu Trzy Kolory w centrum Wrocławia

Pokoje już od 30 zł! ZAREZERWUJ

ZAREZERWUJ

Noclegi przy Hali Stulecia we Wrocławiu za mniej niż 50 złotych!

Nocleg w Hali Stulecia we Wrocławiu

Noclegi przy Hali Stulecia we Wrocławiu łatwo jest zarezerwować, choć większym problemem może okazać się połączenie korzyści lokalizacji z atrakcyjną ceną pobytu w danym obiekcie. Hostel Trzy Kolory wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które liczą na niski koszt pobytu we Wrocławiu. Proponowana oferta opiera się na w pełni wyposażonych pokojach i dostępnie do łazienki, kuchni oraz parkingu już od 30 złotych za dobę. Jak to możliwe, by dobre warunki noclegowe szły w parze z tak konkurencyjną ceną?

Spis treści
Poznaj Trzy Kolory
Tani sposób na nocleg
Pokoje dla turystów, studentów i nie tylko
Komfortowe warunki

Zarezerwuj nocleg w centrum Wrocławia już od 30 zł

Zostań dłużej - płać mniej!ZAREZERWUJ

Nocleg we Wrocławiu przy Hali Stulecia? Tylko w hostelu Trzy Kolory!

Nocleg we Wrocławiu przy Hali Stulecia zarezerwować chce każdy, kto odwiedza miasto w celach turystycznych i nie tylko. Bliska odległość od ścisłego centrum wiąże się bowiem ze sporą oszczędnością czasu na dojazdy do interesujących miejsc w mieście, lecz niestety również z… wydatkami na nocleg. Trzy Kolory to miejsce na mapie Wrocławia, gdzie każdy znajdzie pokój już za 30 złotych za dobę! Naszymi gośćmi są zarówno turyści odwiedzający miasto, studenci uczący się na uczelniach, jak i pracownicy, którzy znaleźli się we Wrocławiu z związku z realizowaną tu inwestycją. Proponujemy im niezwykle komfortowe pokoje, mogące zmieścić od 2 do 5 osób, wewnątrz których znajdują się takie udogodnienia, jak lodówka, czy telewizor. Dodatkowo goście mogą korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi na terenie obiektu, a także wspólnego salonu czy kuchni. Nasza obsługa myśli o potrzebach wszystkich klientów, dlatego uniemożliwiając palenie papierosów w pokojach, wydzieliła jednocześnie specjalne strefy dla osób palących. W pobliżu Hali Stulecia trudno jest znaleźć obiekt, który tak sprawnie łączyłby udogodnienia dla gości z niską ceną za pobyt.

Ceny

Nocleg we Wrocławiu przy Hali Stulecia ma być tani – z takiego założenia wychodzi nasz zespół. U nas finalna cena usługi zależy od tego, jak długi czas goście planują spędzić w naszym obiekcie. Pokoje 2-, 3-, 4- i 5- osobowe dostępne są już od 30 złotych za dobę noclegową. Im więcej dni goście zostają w naszym obiekcie, tym niższą cenę za pobyt im proponujemy. Ma to związek z polityką przyjętą przez nasz zespół – kilkunastodniowa rezerwacja generuje oszczędności dla Trzech Kolorów, dlatego chcemy, by oznaczało to korzyści również dla gości. Już w przypadku 6-dniowej wizyty w mieście cena za dobę w hostelu wynosi zaledwie 30 złotych. Biorąc pod uwagę lokalizację w centrum miasta, można uznać, że Trzy Kolory to przede wszystkim usługa świadczona z myślą o korzyściach dla klientów. Goście mają możliwość rezerwowania pobytu zarówno telefonicznie, jak i za pośrednictwem formularza na stronie internetowej. Opłaty przyjmowane są przez recepcję w formie gotówkowej lub za pośrednictwem przelewu na konto. W razie potrzeb jesteśmy w stanie wydłużyć dobę noclegową o kilka godzin – regulaminowo trwa ona od godziny 13:00 do 10:00 dnia następnego.

Mapa Wrocławia

Pokoje dla turystów, studentów i nie tylko

Komu dedykowane są nasze pokoje? Lubimy podkreślać, że dzięki dobrym warunkom wyposażenia z naszych usług korzystać mogą wszyscy. Najczęściej mamy przyjemność gościć turystów, którzy szukają noclegu w dobrej lokalizacji i w atrakcyjnej cenie. Trzy Kolory znajduje się bowiem w pobliżu Hali Stulecia, Ronda Reagana czy Placu Grunwaldzkiego, a ceny pobytu rozpoczynają się nawet od 30 złotych. Gośćmi pokojów zlokalizowanych w naszym hostelu są często studenci uczący się w trybie stacjonarnym i zaocznym, a także grupy pracowników z branży budowlanej. Rezerwowane przez nich terminy pobytu są każdorazowo potwierdzane przez pracowników naszej recepcji. Nasz obiekt cieszy się sporym zainteresowaniem gości głównie ze względu na bardzo konkurencyjną ofertę cenową. Niewiele obiektów w okolicy proponuje bowiem tak tani nocleg w stolicy Dolnego Śląska!

Nocleg blisko Hali Stulecia we Wrocławiu w komfortowych warunkach

Nocleg blisko Hali Stulecia we Wrocławiu powinien gwarantować przede wszystkim dobre warunki dla gości. Tym samym oddajemy do dyspozycji gości pokoje mogące zmieścić od 2 do 5 osób z wygodnym wyposażeniem. Standardowo obejmuje ono komfortowe łóżka, prywatne lodówki i odbiorniki TV. W każdym pokoju znajduje się również czajnik elektryczny oraz pojemne szafy na ubrania i rzeczy osobiste. Goście hostelu mają również dostęp do obecnej na jego terenie sieci Wi-Fi, czy części wspólnych. W naszym obiekcie jednocześnie przebywać może aż 97 gości, dlatego części wspólne uwzględniają tak dużą liczbę osób. Wśród nich znajdują się przestronne kuchnie z miejscem do zjedzenia posiłku, aż 10 zadbanych łazienek, a nawet salon z odbiornikiem TV. Dbamy, by nasi goście przebywali w schludnych pomieszczeniach, dlatego starannie sprzątamy pokoje przed ich przyjazdem do naszego obiektu.

Poza schludnymi pokojami również parking, palarnia i profesjonalna obsługa

Dobrze wyposażone pokoje i dostęp do części wspólnych to nie jedyne udogodnienia, jakie czekają na gości w naszym hostelu. W cenie noclegu w Trzech Kolorach znajduje się również dostęp do parkingu. Korzystają z niego turyści, którzy do Wrocławia przyjechali prywatnym autem, a także nocujący u nas pracownicy firm budowlanych, którzy potrzebują miejsca postoju dla samochodów dowożących ich do pracy. W każdym z pokojów zlokalizowanych w Trzech Kolorach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia, jednak nie oznacza to, że nasza obsługa nie bierze pod uwagę potrzeb osób palących. Są dla nich wyznaczone specjalne strefy, gdzie bez obaw o pretensje ze strony pozostałych gości oraz uwag obsługi mogą oni palić papierosy. Wydzielenie miejsc dla palaczy było dla nas szczególnie ważne dlatego, że częstymi gośćmi obiektu są rodziny z dziećmi – nie chcemy, by najmłodsi odwiedzający narażeni byli na szkodliwą dla nich substancję. Prośby gości na bieżąco rozpatruje zespół odpowiedzialny za prowadzenie obiektu. Lata współpracy nauczyły nas, jak dbać o najwyższy komfort odwiedzających!

Zarówno turyści, studenci, jak i pracownicy firm mogą liczyć na kompleksową obsługę. Każdy ma możliwość zarezerwowania swojego noclegu w obiekcie o tak dogodnej lokalizacji i niskiej cenie za pobyt. Przenocowanie w hostelu w centrum Wrocławia dostępne jest już od 30 złotych, a im dłuższy pobyt, tym bardziej atrakcyjna oferta cenowa. Już teraz zespół Hostelu Trzy Kolory zachęca do rezerwowania miejsc w pokojach mieszczących od 2 do 5 osób. Szczegółowych informacji udzielamy za pośrednictwem telefonu, wiadomości e-mail lub strony internetowej!

Komentarze

Ostatnie komentarze

komentarze