| Sienkiewicza 106A, 50-348 Wrocław | 71 382 80 06 | rezerwacje[małpa]hosteltrzykolory.pl

Pokoje od 30 zł w Hostelu Trzy Kolory w centrum Wrocławia

Pokoje już od 30 zł! ZAREZERWUJ

ZAREZERWUJ

Noclegi dla grup we Wrocławiu tylko w Trzech Kolorach!

Noclegi dla grup we Wrocławiu

Noclegi dla grup we Wrocławiu to doskonałe rozwiązanie, jeżeli odwiedzasz miasto w gronie kilku lub kilkunastu osób. Ze względu na liczne zabytki, wydarzenia kulturalne oraz inne aspekty związane ze stolicą Dolnego Śląska, rejon ten przyciąga wielu ludzi. Poszczególne wizyty mogą mieć bardzo różny charakter, lecz często przybywają tu całe grupy. Poszukiwanie noclegu nie jest wtedy najłatwiejszym zadaniem. Wiele miejsc noclegowych i kilkuosobowe pokoje odnajdziesz jednak w hostelu Trzy Kolory. Poznaj naszą ofertę!

Spis treści
Dla kogo?
Wycieczki
Pracownicy
Komfortowe pokoje w przystępnych cenach
Dobra lokalizacja

Zarezerwuj nocleg w centrum Wrocławia już od 30 zł

Zostań dłużej - płać mniej!ZAREZERWUJ

Jakie grupy korzystają z noclegów we Wrocławiu?

Podróżowanie w grupach ma swoje plusy, gdyż poruszasz się w gronie przeważnie znajomych osób i czujesz się raźniej w nieznanym miejscu, także podczas noclegu. Dzięki temu zachowujesz się swobodniej i w pełni cieszysz się atrakcjami związanymi z wyjazdem. Cel takich podróży do Wrocławia może być bardzo odmienny – od wyprawy na koncert ulubionego zespołu przez zwiedzanie miasta po wyprawę służbową. Z tego względu poszczególne grupy osób odwiedzających Wrocław bardzo od siebie odbiegają, lecz łączy je poszukiwanie komfortowego noclegu.

Przyjaciele

Wrocław jest miastem, które z całą pewnością przyciąga paczki bliskich przyjaciół oraz bardziej odległych znajomych, którzy dzielą jednak wspólne zainteresowania czy pasje. Znajdują się tu stadiony i areny do wydarzeń sportowych oraz wiele obiektów, na których odbywają się koncerty czy inne imprezy o charakterze kulturalnym. Podróżując w takim gronie, z pewnością będziesz chciał zakwaterować całą grupę w jednym miejscu, gdyż bardzo ułatwia to organizację i kwestie związane z dojazdem oraz powrotem. Z tego względu warto wybrać również dobrze zlokalizowany obiekt, znajdujący się w odpowiednio skomunikowanym punkcie. We Wrocławiu znajduje się także kilka uczelni, więc na co dzień nie brakuje tutaj studentów, a tych odwiedzają osoby z innych miast, które stęskniły się za przyjaciółmi. Noclegi w kilkuosobowych pokojach są zatem dobrym rozwiązaniem dla grup przybywających do Miasta Stu Mostów.

Wycieczki

Pomijając atrakcyjność samego miasta i liczne wydarzenia, które odbywają się we Wrocławiu, znajduje się tu wiele zabytków. Część z nich pozwala na podziwianie spektakularnej architektury, inne dostarczają wartości artystycznych bądź edukacyjnych lub po prostu mają wymiar historyczny. W związku z tym w mieście pojawia się wiele grup turystów, którzy udają się na zorganizowane wyjazdy lub aranżują większy wyprawy na własną rękę. W sytuacji, w której potrzebny jest nocleg dla kilkunastu osób, najlepiej będzie ulokować je w jednym hostelu, tak by wszyscy członkowie wyprawy znajdowali się w jednym miejscu. Ułatwia to sprawy organizacyjne, ale i integrację, gdyż przy tak dużych wyjazdach cała grupa nie zawsze dobrze się zna, więc dobrze będzie spędzić razem nieco czasu.

Pracownicy

Podobnie jak w wielu większych miastach, tak i w stolicy Dolnego Śląska nie brakuje zarówno ośrodków biznesowych, jak i zakładów pracy. W centrum organizowane są liczne spotkania czy konferencje, a w całym Wrocławiu oraz okolicach znajdują się również placówki oraz fabryki oferujące cenne miejsca pracy. Dlatego poszczególne firmy często muszą wysłać grupę pracowników do tego miasta, a wtedy konieczne jest oczywiście odpowiednie zakwaterowanie. Potrzebny jest wtedy hostel, który zapewni odpowiednie warunki i w którym można zależnie od potrzeb umieścić pracowników w jednym lub kilku pokojach. Cała grupa dobrze się wtedy zintegruje, co przenosi się na większą efektywność podczas wykonywania obowiązków.

Grupa wesołych turystek

Szukasz we Wrocławiu noclegu dla grupy osób? Poznaj Trzy Kolory

Wrocław, jak przystało na duże miasto, ma rozbudowaną bazę noclegową. Nie wszystkie miejsca będą jednak odpowiednie dla całych grup. Mile widziane są wtedy pokoje wieloosobowe i wyznaczone miejsca w samym ośrodku, w których odwiedzający mogą wspólnie spędzić czas. Stwarza to dodatkowo okazję do poznania innych turystów odwiedzających miasto. W kontekście większości odwiedzin niebagatelne znaczenie ma również lokalizacja. Jak wypada na tym tle hostel Trzy Kolory?

Komfortowe pokoje w przystępnych cenach

W kontekście aranżowania noclegu dla całej grupy osób musisz wziąć pod uwagę wiele czynników. Jedną z najtrudniejszych kwestii jest znalezienie miejsca, w którym dostępne są pokoje wieloosobowe, dzięki czemu wszyscy uczestnicy wyjazdu mogą przebywać w jednym lub maksymalnie kilku pomieszczeniach. Oprócz tego liczy się też oczywiście cena oraz to, jaki jest standard samych pokojów. W Trzech Kolorach oddajemy do dyspozycji gości aż 28 kwater, które zapewniają 97 miejsc noclegowych. Dostępne są różne warianty, według których w poszczególnych pokojach mogą się znaleźć dwie, trzy, cztery lub nawet pięć osób. Stwarza to zatem wiele możliwość, bez względu na to jak liczna jest grono osób, z którymi odwiedzasz Wrocław. W każdym pokoju znajdują się łóżka (jednoosobowe lub piętrowe), stoliki, krzesła, szafki, lodówka oraz telewizor. Do dyspozycji gości oddajemy również dostęp do Internetu Wi-Fi, umożliwiający stały kontakt z bieżącymi wydarzeniami czy możliwość popracowania na laptopie, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Oferujemy również atrakcyjne ceny, które są niższe w przypadku pokojów wieloosobowych i dodatkowo obniżane wraz z kolejnymi dniami pobytu.

Wspólna przestrzeń

W naszym hostelu znajduje się aż dziesięć komfortowych i zadbanych łazienek, z których mogą skorzystać odwiedzający nas goście. Wybierając Trzy Kolory, możesz także zaangażować swoją grupę we wspólne przygotowywanie i spożywanie posiłków, co będzie możliwe dzięki dwóm aneksom kuchennym oraz jadalni. W obiekcie znajduje się też salon, gdzie będziecie mogli spędzić wolny czas i nawiązać dodatkowe znajomości z innymi osobami, które odwiedziły Wrocław, a ten przyciąga do siebie bardzo zróżnicowany przekrój turystów. Przed budynkiem znajduje się również mały park, gdzie można udać się na spacer lub odpocząć na świeżym powietrzu. Tego typu wspólne przestrzenie są niezwykle ważne w kontekście grupowych wyjazdów, gdyż pozwalają zagospodarować czas w różnorodny sposób i zacieśnić więzy między poszczególnymi uczestnikami wyprawy.

Dobra lokalizacja

Bez względu na charakter wyjazdu zawsze zwracasz zapewne uwagę na kwestię lokalizacji. Jest to istotne dla turystów, którzy chcą się znajdować blisko zabytków, ale i grup przybywających na różne wydarzenia, gdyż miejsce musi być odpowiednio skomunikowane z największymi obiektami we Wrocławiu. Oczywiście lokalizacja jest też istotna przy wyjazdach służbowych. Trzy Kolory znajduje się w centrum miasta w pobliżu słynnego Placu Grunwaldzkiego, więc w najbliższej okolicy znajduje się wiele atrakcji turystycznych oraz punktów biznesowych. Obok ulokowane jest również Rondo Reagana, gdzie przecina się większość linii autobusowych oraz tramwajowych, co umożliwia dojechanie w praktycznie każdy rejon miasta.

Ze względu na zróżnicowany profil miasta przyciąga ono turystów, studentów, ale i pracowników oraz ludzi biznesu. W wielu przypadkach oznacza to grupy osób, które przybywając na miejsce liczą na wspólny nocleg. Poszukiwanie odpowiedniego ośrodka z pewnością będzie zatem swego rodzaju wyzwaniem. Taką możliwość uzyskasz, wybierając Trzy Kolory, gdzie oferujemy wiele miejsc noclegowych w kilkuosobowych pokojach, a to wszystko w komfortowych warunkach i w atrakcyjnych cenach!

Komentarze

Ostatnie komentarze

komentarze