| Sienkiewicza 106A, 50-348 Wrocław | 71 382 80 06 | rezerwacje[małpa]hosteltrzykolory.pl

Pokoje od 30 zł w Hostelu Trzy Kolory w centrum Wrocławia

Pokoje już od 30 zł! ZAREZERWUJ

ZAREZERWUJ

Nadchodzące wydarzenia muzyczne, na których nie może cię zabraknąć

Wrocław to jeden z najchętniej wybieranych kierunków na weekendowe wypady do miasta, zachwyca on przyjezdnych między innymi swoją niesamowitą architekturą. Organizując taki wyjazd warto urozmaicić go o koncert lub festiwal. Przygotowaliśmy propozycję wydarzeń muzycznych, na których nie może cię zabraknąć. Bez względu na to jakiej muzyki słuchasz, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Planując weekend we Wrocławiu warto wcześniej pomyśleć o noclegu w dobrej lokalizacji, w naszej ofercie znajdziesz pokoje położone w centrum miasta.

Zarezerwuj nocleg w centrum Wrocławia już od 30 zł

Zostań dłużej - płać mniej!ZAREZERWUJ

FESTIWALE MUZYCZNE WE WROCŁAWIU

Chyba najbardziej wyczekiwanymi wydarzeniami są festiwale muzyczne. Możemy wtedy zobaczyć wielu muzyków jednocześnie, co pozwala dostarczyć nam niezapomnianych wspomnień.

Najprawdopodobniej największym wydarzeniem muzycznym tego lata będzie koncert Męskiego Grania, na scenie wystąpią między innymi Vito Bambino, Artur Rojek, Mrozu, Nosowska – Król, Daria Zawiałow Brodka, Igo, Kayah & Bregović, Miuosh x zespół śląsk, Paktofonika: retrospekcje, Ralph Kamiński, The Dumplings oraz Zalewski. Wydarzenie odbędzie się na Polach Marsowych i będzie trwało dwa dni 11-12 sierpnia.

Naszą propozycją dla fanów rapu jest SUMMERAP Oldschool Edition, który odbędzie się 5 sierpnia o godzinie 20:00 w HotSpocie. Bilety na to wydarzenie można kupić za 149zł, a będziemy mogli usłyszeć O.S.T.R., Molesta Ewenement, Fokus x Rahim, TEDE, Grammatnik oraz Fenomen.

Kolejnym wyczekiwanym eventem są Letnie Brzmienia, które będą miały miejsce na torze wyścigowym Partynice w dniach 18-19 sierpnia. Pierwszego dnia wystąpią Vito Bambino, bracia Kacperczyk, Mrozu, Jucho, Rosalie oraz Bartek Królik. Drugiego natomiast Zalewski, Katarzyna Nosowska, Natalia Kukulska, Natalia Przybysz, Ars Latrans Orchestra i Zalia.

Mamy również propozycję dla miłośników muzyki jazzowej, 29 września o 20:00 w Starym Klasztorze odbędzie Ethno Jazz Festival CONEXIÓN CUBANA, ceny na to wydarzenie zaczynają się już od 70zł. Na scenie wystąpią artyści jazzowi oraz wykonawcy muzyki etnicznej.

Dla osób preferujących polską scenę rockową proponujemy natomiast festiwal wROCK for Freedom, na którym wystąpią zespoły Kult, Pidżama Porno oraz Koniec Świata. Wydarzenie będzie miało miejsce w Centrum Historii Zajezdnia 2 września o godzinie 17:00. Jest to bez wątpienia największy event rockowy tego lata, bilet wstępu można nabyć 120zł.

MOCNIEJSZE BRZMIENIA

Dla miłośników cięższej muzyki proponujemy koncert zespołu Madball, który odbędzie się w Starym Klasztorze, 3 sierpnia o godzinie 20:00. Aktualna cena biletu no to wydarzenia to 99zł.

Kolejną propozycją jest death metalowe wydarzenie, na którym wystąpią Deicide i Kataklysm, dodatkowo zostaną one otwarte występem grupy Brand of Sacrifice. Artystów będziemy mogli zobaczyć w klubie Zaklęte Rewiry, 9 sierpnia o 19:00. Ceny biletów zaczynają się od 149zł.

ŚWIATOWA KLASYKA SYMFFONICZNIE

Naszą propozycją dla miłośników zagranicznej klasyki jest koncert ABBA i inni symfonicznie, usłyszymy wtedy największe hity zespoły ABBA w zupełnie nowej wersji. Koncert odbędzie się w Teatrze Polskim, 9 października o godzinie 19:00. Cena wydarzenia zaczyna się od 100zł.

28 października będziemy mogli posłuchać natomiast muzyki zespołu Metallica również w wersji symfonicznej. Wydarzenie odbędzie się 28 października o 19:30 w centrum koncertowym A2, ceny biletów na to wydarzenie zaczynają się od 90zł.

POLSKA MUZYKA

Idealną opcją dla fanów polskiej klasyki jest koncert ,,Lubię wracać tam. Nowe aranżacje polskiej piosenki”, będziemy mogli usłyszeć wszystkim znane polskie piosenki w zupełnie nowej aranżacji Marcina Szczepankiewicza. Na scenie wystąpi między innymi wrocławski chór Cantiamo. Wydarzenie będzie miało miejsce w Sali Koncertowej Radia Wrocław, 10 września o 18:00, ceny zaczynają się już od 99zł.

Następną propozycją jest koncert Czerwonych Gitar, który również odbędzie się w Sali Koncertowej Radia Wrocław, 15 września o godzinie 19:00, ceny za bilety wstępu zaczynają się od 110zł. Trasa koncertowa została zorganizowana z okazji 55-lecia zespołu.

25 wrześnie o 19:00 w Narodowym Forum Muzyki będziemy mogli zobaczyć Macieja Mleńczuka promującego obecnie album Klauzula sumienia. Ceny biletów wstępu zaczynają się już od 119zł. NFM to największy i najnowocześniejszy obiekt muzyczny we Wrocławiu, warto choć raz w życiu wybrać się na koncert w jego wnętrzu. Najlepiej zarezerwować wtedy nocleg w centrum Wrocławia, ponieważ NFM znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie z wrocławskim rynkiem.

Zarezerwuj nocleg w centrum Wrocławia już od 30 zł

Zostań dłużej - płać mniej!ZAREZERWUJ

Następną propozycją dla miłośników polskiej muzyki jest koncert artystki Bovska, który promuje najnowszą płytę ,,Dzika”, wydarzenie będzie miało miejsce w Sali koncertowej Radia Wrocław, 17 września o godzinie 19:00, ceny zaczynają się od 90zł.

30 października o godzinie 19:00 będziemy mogli usłyszeć Pawła Domagałę – Narnia Tour. Ceny biletów na to wydarzenie zaczynają się od 80zł, a odbędzie się ono w Teatrze Muzycznym Capitol. Wybierając się na to wydarzenie koniecznie pomyśl o dogodnym noclegu w centrum miasta.

Ostatnią przygotowaną przez nas propozycją jest Jubileuszowy koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz. Koncert z okazji 30-lecia odbędzie się w Narodowym Forum Muzyki, 27 września o 19:00, a ceny na to wydarzenie zaczynają się od 100zł.

NOCLEG – WROCŁAW

Planując wyjazd na koncert do Wrocławia, warto wcześniej pomyśleć o noclegu. Szczególnie podczas większych wydarzeń wszystkie hotele są oblegane. W Vanilla Hostel&Apartments posiadamy pokoje dla par, apartamenty dla rodzin, a także kwatery wieloosobowe w świetnej lokalizacji, blisko centrum Wrocławia w atrakcyjnej cenie. Co więcej do naszego hostelu z dworca głównego dostaniesz się komunikacją miejską w niecałe 10 minut. Jeszcze tańszym rozwiązaniem będzie nocleg w Hostelu Trzy Kolory, gdzie ceny noclegów weekendowych zaczynają się od 50 zł od osoby za dzień!

Komentarze

Ostatnie komentarze

komentarze