| Sienkiewicza 106A, 50-348 Wrocław | 71 382 80 06 | rezerwacje[małpa]hosteltrzykolory.pl

Pokoje od 30 zł w Hostelu Trzy Kolory w centrum Wrocławia

Pokoje już od 30 zł! ZAREZERWUJ

ZAREZERWUJ

Sprawdź, jaką kwaterę pracowniczą we Wrocławiu wybrać

Kwatery pracownicze we Wrocławiu

Kwatery pracownicze we Wrocławiu nie muszą być synonimem dużych wydatków. Wie o tym obsługa Hostelu Trzy Kolory, oferującego pokoje dla firm już od 30 złotych za osobę! Nasz obiekt jest częścią grupy Kwatery dla firm, dlatego gwarantujemy dobre warunki noclegowe w atrakcyjnej cenie z myślą o potrzebach przedsiębiorców i ich pracowników. Sprawdź, jakie wyposażenie czeka w pokojach, a także w jaki sposób zarezerwować u nas nocleg.

Spis treści
Dlaczego warto wybrać Trzy Kolory?
Świetna lokalizacja, fachowa obsługa
Praktyczne wyposażenie
Nocleg we Wrocławiu od 30 złotych za dobę
Rezerwacja krok po kroku

Zarezerwuj nocleg w centrum Wrocławia już od 30 zł

Zostań dłużej - płać mniej!ZAREZERWUJ

Dlaczego wybrać Trzy Kolory, jako kwaterę pracowniczą we Wrocławiu?

Kwatery pracownicze we Wrocławiu powinny łączyć w sobie dobre warunki pobytowe z atrakcyjną ofertą cenową. Hostel Trzy Kolory sprawnie łączy te aspekty, dając właścicielom firm doskonałe miejsce do przenocowania swoich pracowników. Przez lata naszej pracy udało nam się obsłużyć tysiące osób, w tym duże firmy budowlane, takie jak SKANSKA czy MAX BOEGL. Jako Trzy Kolory należymy do grupy Kwatery dla firm, a to oznacza, że rozwiązania wewnątrz obiektu dostosowane są do mniejszych lub większych grup pracowników. Pokoje 2-, 3-, 4-, a nawet 5- osobowe wyposażone są w wygodne łóżka, lodówki czy telewizory. Osoby przebywające w hostelu mają dostęp do wspólnych łazienek i kuchni, a goście palący papierosy mogą skorzystać ze specjalnie wydzielonych dla nich stref. Cena za pobyt uzależniona jest od liczby zarezerwowanych dni – jako Trzy Kolory stosujemy praktykę, zgodnie z którą opłata za dobę zmniejsza się tym bardziej, im więcej dni spędzisz w naszym obiekcie. Może być to nawet 30 złotych za jeden nocleg w centrum Wrocławia!

Świetna lokalizacja, fachowa obsługa

Nasz zespół posiada bogate doświadczenie we współpracy z firmami budowlanymi i nie tylko. Przed przyjazdem gości zajmujemy się dokładnym sprzątaniem pokojów – wszystko po to, aby osoby przebywające w obiekcie czuły się komfortowo. Co jednak najważniejsze, Trzy Kolory od lat zajmuje się obsługą firm, dlatego nasze kwatery to coś więcej niż miejsce do noclegu. Obiekt zlokalizowany w centrum miasta sprawia, że właściciel firmy budowlanej może zapewnić swoim pracownikom miejsce pobytu w pobliżu realizowanej inwestycji. Jednocześnie nie oznacza to, że poniesie on wysokie koszty zakwaterowania swoich zatrudnionych – pokoje w Trzech Kolorach dostępne są już od 30 złotych za dobę. Nasz zespół na bieżąco koordynuje funkcjonowanie hostelu. Wiele lat współpracy nauczyło nas, jak na bieżąco dbać o stuprocentowe zadowolenie gości. Zapewniamy, że nie pozostawiamy gości samych sobie, lecz staramy się o jak najlepsze zakwaterowanie i spełnianie ich próśb na bieżąco. Jesteśmy również w stałym kontakcie z właścicielem firmy, który zlecił nam zakwaterowanie swoich pracowników.

Pracownicy na budowie

Kwatery pracownicze we Wrocławiu z praktycznym wyposażeniem

Kwatery pracownicze we Wrocławiu zostały przez nas wyposażone tak, aby goście mogli czuć się w u nas swobodnie. Każdy z 28 pokojów to przede wszystkim wygodne łóżka z czystą pościelą oraz telewizja kablowa. Dodatkowo wewnątrz nich znajdują się pojemne lodówki i czajniki elektryczne. Goście mogą korzystać z ogólnodostępnych łazienek oraz kuchni, gdzie w wygodny sposób przygotują się do pracy lub do snu. W blisko 30 pokojach nocować może jednocześnie nawet 97 osób. W trosce o różne potrzeby nocujących u nas gości do ich dyspozycji przekazujemy kwatery 2-, 3-, 4- oraz 5- osobowe. Poza pokojami, wspólnymi łazienkami oraz kuchniami mogą oni do woli korzystać z komfortowego salonu czy dostępu do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi. W pokojach obowiązuje absolutny zakaz palenia papierosów, jednak w Trzech Kolorach wydzieliliśmy specjalne strefy z myślą o osobach palących. Pracownicy firm korzystający z naszych usług mają również do swojej dyspozycji darmowy parking, gdzie zostawić można zarówno samochody prywatne, jak i pojazdy służące do codziennego dojazdu do pracy.

Nocleg we Wrocławiu już od 30 złotych za dobę

Wiemy, że zakwaterowanie pracowników w centrum Wrocławia może być kosztowne – jednak nie w hostelu Trzy Kolory! Stawiamy na atrakcyjne warunki cenowe, które pozwalają na przenocowanie w bliskiej okolicy realizowanej inwestycji. Opłata za nocleg w naszych pokojach obniża się wraz z każdym kolejnym dniem pobytu. Wychodzimy bowiem z założenia, że oszczędności, które udaje nam się zyskać dzięki długim pobytom Twoich pracowników mogą być również Twoimi oszczędnościami! Jak wygląda nasza oferta? Kilkunastodniowy pobyt w pokoju 3-, 4-, i 5- osobowym może kosztować już 30 złotych. Krótsze zakwaterowanie to niewiele większy wydatek, sięgający 50 złotych za nocleg. Doba rozpoczyna się u nas o godzinie 13:00 i trwa do 10:00 kolejnego dnia. Jeśli klient wyrazi taką potrzebę, jesteśmy w stanie przedłużyć czas pobytu jego pracowników za dodatkową opłatą. Przebywanie w Trzech Kolorach do 4 godzin ponad dobę noclegową wiąże się z kosztem 50% oferowanej stawki za nocleg. Pragniemy również poinformować, że w trosce o jak najlepszy przebieg usługi przed zakwaterowaniem pracowników w naszym obiekcie pobierana jest kaucja zwrotna. Naszym klientom umożliwiamy płacenie za noclegi przelewem lub gotówką.

Rezerwacja kwater pracowniczych we Wrocławiu krok po kroku

Kwatery pracownicze we Wrocławiu można zarezerwować w bardzo łatwy sposób. Klienci mogą zgłaszać się do obsługi za pomocą wiadomości e-mail o dowolnej porze dnia i nocy. Nasi pracownicy przyjmują również rezerwacje telefoniczne w godzinach od 8:00 do 20:00 – numer telefonu do recepcji podany jest na naszej stronie internetowej. To również tam znaleźć można wygodny formularz online, stanowiący kolejny ze sposobów zarezerwowania pobytu swoich pracowników w naszym obiekcie. Pragniemy podkreślić, że zarówno rezerwacja telefoniczna, jak i złożona za pomocą wiadomość e-mail i formularza online wymaga potwierdzenia przez pracowników recepcji. Przed zakwaterowaniem starannie przygotowujemy pokoje na przyjazd gości – są one sprzątane, a także wymieniana jest pościel.

Od lat współpracujemy z firmami budowlanymi, posiadając duże doświadczenie w kwaterowaniu ich pracowników. Mieliśmy przyjemność obsługiwać takich klientów jak SKANSKA czy Alpine Bau, dla których ważne było połączenie atrakcyjnej ceny za nocleg z wygodną lokalizacją zakwaterowania. Trzy Kolory położone są bowiem w centrum Wrocławia, a co za tym idzie już za 30 złotych można przenocować u nas pracowników, których od miejsca realizacji inwestycji będzie dzielić niewielka odległość. Zachęcamy do sprawdzania szczegółów naszej oferty i rezerwowania pobytu we wrocławskim Hostelu Trzy Kolory!

Komentarze

Ostatnie komentarze

komentarze