| Sienkiewicza 106A, 50-348 Wrocław | 71 382 80 06 | rezerwacje[małpa]hosteltrzykolory.pl

Pokoje od 30 zł w Hostelu Trzy Kolory w centrum Wrocławia

Pokoje już od 30 zł! ZAREZERWUJ

ZAREZERWUJ

Jesień we Wrocławiu

Po czym poznać, że na przełomie września i października zmieniają się pory roku? We Wrocławiu oprócz licznych drzew i parków, które zaczynają się złocić na ulicach pojawiają się również tysiące studentów.

Już od początku wakacji studenci planują powrót do Wrocławia, bądź szukają zakwaterowania na kolejne miesiące. Dla spóźnialskich i osób, które nie planowały wcześniej dłuższego pobytu ale z jakiegoś powodu zdecydowały się przyjechać mamy dobrą wiadomość, gdyż nasza bogata oferta noclegowa zawiera miejsca noclegowe w wielu częściach miasta.
Dla studentów niestacjonarnych proponujemy noclegi weekendowe w atrakcyjnych cenach. Dodatkowym plusem jest lokalizacja naszego innego hostelu Vanilla w centrum miasta co gwarantuje szybki dojazd na uczelnię oraz bogate życie nocne na wrocławskim rynku.

Zarezerwuj nocleg w centrum Wrocławia już od 30 zł

Zostań dłużej - płać mniej!ZAREZERWUJ

Jednak najbliższe tygodnie zachęcają do przyjazdu do Wrocławia nie tylko studentów. Wśród bogatej oferty atrakcji również rodziny, pary lub grupy znajomych znajdą coś dla siebie.

Dużym wydarzeniem sportowym będzie mecz rozpoczynający sezon Orlen Basket Ligi we Wrocławiu. Przed własną publicznością WKS Śląsk Wrocław podejmie GTK Gliwice.

Na szczególną uwagę zasługuję również tegoroczna edycja Nocy Bibliotek która odbędzie się 7 października w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej im. T. Mikulskiego na wrocławskim rynku. Bogaty program tego wydarzenia opatrzony jest hasłem: Absurd nie czytać kultury!

Kolejny październikowy weekend to weekend Wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczpospolitej Polskiej. Warto pamiętać aby w tym dniu dopełnić wszystkich formalności aby móc głosować z miejsca, w którym aktualnie będzie się przebywać.
Jeśli planujecie weekend we Wrocławiu to pamiętajcie, że możecie zmienić okręg wyborczy, w którym możecie głosować. Są dwie drogi aby to zrobić. Jedną z nich jest pobranie zaświadczenia z urzędu gminy a drugim zmiana miejsca głosowania poprzez profil zaufany.

Komentarze

Ostatnie komentarze

komentarze