| Sienkiewicza 106A, 50-348 Wrocław | 71 382 80 06 | rezerwacje[małpa]hosteltrzykolory.pl

Pokoje od 30 zł w Hostelu Trzy Kolory w centrum Wrocławia

Pokoje już od 30 zł! ZAREZERWUJ

ZAREZERWUJ

Hostel we Wrocławiu blisko zoo – poznaj obiekt Trzy Kolory!

Hostel blisko Zoo we Wrocławiu

Hostel we Wrocławiu blisko zoo i opłata noclegowa mniejsza niż 60 złotych? W Trzech Kolorach jest to możliwe, a im dłużej przebywasz w obiekcie, tym mniej płacisz! Świetna lokalizacja, wyremontowane wnętrza i dostęp do niezbędnych w czasie pobytu poza domem sprzętów i urządzeń wybierane są przede wszystkim przez turystów, studentów oraz pracowników firm budowlanych. Pobyt w Trzech Kolorach stanowi doskonałą opcję poznawania Miasta Stu Mostów bez zbędnych wydatków. Dlaczego?

Spis treści:
Odpowiedni dla turystów
Atrakcyjna cena za pobyt
W pobliżu ważnych atrakcji

Zarezerwuj nocleg w centrum Wrocławia już od 30 zł

Zostań dłużej - płać mniej!ZAREZERWUJ

Czy hostel we Wrocławiu przy zoo to dobry pomysł dla turystów odwiedzających miasto?

W Trzech Kolorach, czyli hostelu we Wrocławiu niedaleko zoo, skupiamy się na łączeniu komfortowych warunków pobytowych z atrakcyjnymi cenami dobowymi. Po remoncie starej kamiennicy przy ulicy Sienkiewicza jesteśmy w stanie przyjmować nawet 97 osób w blisko 30 kompleksowo wyposażonych pokojach. Oferta Trzech Kolorów jest szczególnie przyjazna turystom, którzy bez zbędnych wydatków na poruszanie się po mieście mają dostęp do najbardziej atrakcyjnych miejsc we Wrocławiu. Z naszego obiektu do słynnego wrocławskiego zoo są zaledwie dwa kilometry, które z powodzeniem można pokonać spacerem. Wewnątrz zoo znajduje się szczególnie popularne wśród turystów Afrykarium – płacąc za nocleg w Trzech Kolorach mniej niż 60 złotych, można pozwolić sobie na bilety wstępu do niemal każdej atrakcji we Wrocławiu.

Specjalne udogodnienia dla gości

Jako zespół prowadzący obiekt Trzy Kolory rozumiemy potrzeby osób korzystających z naszej oferty. Wiemy, że dzięki bliskości wrocławskiego zoo w obiekcie bardzo często przebywają turyści z małymi dziećmi. W trosce o ich komfortowy pobyt zakazaliśmy palenia papierosów w pokojach, na rzecz specjalnie wyznaczonych palarni. W Trzech Kolorach dysponujemy wnętrzami mogącymi zmieścić nawet 5 osób – wybierająca się na wycieczkę do Wrocławia rodzina z powodzeniem zmieści się w jednym pokoju w czasie swojego pobytu. Pod obiektem znajduje się darmowy parking, z którego w swobodny sposób mogą korzystać nasi goście.

Małpka w Zoo

Atrakcyjna cena za pobyt w hostelu blisko zoo

Tym, co wyróżnia naszą ofertę spośród innych hosteli blisko zoo i wrocławskiego centrum jest cena za dobowy pobyt. Trzy Kolory proponują turystom, a także firmom kwaterującym pracowników i studentom niezwykle niskie koszty noclegów, które zaczynają się już od 30 złotych. Nie ukrywamy, że na najlepszą ofertę mogą liczyć szczególnie ci odwiedzający hostel, którzy zakwaterują się na pobyt kilkudniowy. Trzyosobowy pokój, przy co najmniej siedmiu dniach przebywania w mieście, to 30 złotych za dobę w pobliżu najważniejszych atrakcji we Wrocławiu. Właśnie dlatego z powodzeniem nocleg w niskiej cenie znaleźć może u nas cała rodzina pragnąca odwiedzić zoo i inne atrakcje. Nie mamy problemu z przedłużaniem doby pobytowej – w Trzech Kolorach zaczyna się ona o godzinie 13.00, natomiast kończy o 10.00. Za połowę stawki dobowej możemy też przedłużyć ją do godziny 16.00.

W naszym hostelu bez obaw można płacić gotówką lub kartą – przyjmujemy również rozliczenia wykonane po wpłacie na konto należące do hostelu. Jako obiekt położony niemal w centrum Miasta Stu Mostów możemy pochwalić się wyjątkowo konkurencyjną ofertą cenową, docenianą przez osoby odwiedzające miasto w celach turystycznych oraz studiujące w mieście. W Trzech Kolorach zapewniamy gościom niezbędne sprzęty i wyposażenie do wygodnego pobytu poza domem – w cenie noclegu znajduje się dostęp do kuchni z niezbędnymi akcesoriami oraz łazienki z pralką. Dzięki temu przebywanie we Wrocławiu jest jeszcze bardziej oszczędne!

Co z wyposażeniem pokojów?

W obiekcie znajdują się pokoje mogące zmieścić od dwóch do pięciu osób. Goście zatrzymujący się w Trzech Kolorach oprócz schludnych i kompleksowo wyposażonych pokojów mają dostęp do telewizorów i bezpłatnego Internetu. Osoby przebywające w obiekcie swobodnie mogą korzystać z pralki, deski do prasowania czy naczyń i sztućców znajdujących się w kuchni. Starannie wyposażone pokoje mogą pomieścić nawet do 97 gości jednocześnie. Mają oni do dyspozycji 28 pokojów, 10 łazienek, dwie kuchnie i wygodny salon. Nad pobytem gości czuwa pięcioosobowy zespół zajmujący się rezerwacjami, dbaniem o czystość i komfortowy przebieg wizyty. Każdy pokój jest pomieszczeniem z osobnym zamkiem, a klucz oddawany jest obsłudze hostelu dopiero w momencie wymeldowania. We wnętrzach pokojów znajdują się komfortowe łóżka, stoły z krzesłami, szafa na ubrania, a także urządzenia, takie jak lodówka, czajnik i telewizor. Salon jest pomieszczeniem wspólnym, gdzie zamontowany jest dodatkowy odbiornik TV.

Hostel we Wrocławiu blisko zoo i Hali Stulecia

W przeciągu lat naszej działalności częstymi gośćmi naszego hostelu blisko zoo we Wrocławiu, obok turystów doceniających atrakcyjne położenie, byli studenci oraz pracownicy firm, ceniący konkurencyjne ceny za noclegi oraz dogodne możliwości komunikacyjne. Z obiektu bardzo blisko jest do przystanków autobusowych i tramwajowych, które kursują między innymi w lokalizacjach uniwersyteckich. Dogodne położenie Trzech Kolorów doceniane jest zwłaszcza przez studentów studiów niestacjonarnych, którzy do miasta przyjeżdżają jedynie na weekendowe zjazdy. Za mniej niż 100 złotych mogą oni przebywać w naszym hostelu z grupą znajomych ze studiów. Przy rezerwacji miesięcznego pobytu proponujemy specjalną ofertę, której szczegóły dopasowujemy indywidualnie.

Oszczędność i duże możliwości komunikacyjne

Już samo położenie obiektu stanowi dla osób przebywających w mieście duże udogodnienie. Wrocławski hostel Trzy Kolory leży blisko zoo i Hali Stulecia, czyli miejsc obowiązkowo odwiedzanych przez przyjezdne osoby. Dla turystów atrakcyjne będzie również samo centrum Wrocławia, czyli plac Grunwaldzki czy Pasaż Grunwaldzki – z naszego obiektu do tych miejsc jest zaledwie kilkaset metrów. Najważniejsze jednak jest to, że do wrocławskiego zoo z hostelu Trzy Kolory można z powodzeniem przedostać się spacerem. Jest to punkt obowiązkowy na mapie Wrocławia, zwłaszcza dla podróżujących z dziećmi – oszczędzając na kosztach noclegu można zapewnić im niemal nieograniczony dostęp do egzotycznych zwierząt i unikatowych akwariów wrocławskiego zoo. Przebywający w Trzech Kolorach studenci z pewnością docenią bliskie położenie od wrocławskich uczelni oraz przystanków komunikacji miejskiej. W okolicy obiektu znajduje się bowiem Politechnika Wrocławska oraz Uniwersytet Przyrodniczy, a dzięki tramwajom i autobusom z łatwością dostać się można do Uniwersytetu Ekonomicznego czy Uniwersytetu Wrocławskiego.

Jeśli więc zastanawiasz się nad pobytem we Wrocławiu, rozważ wynajęcie pokoju w Trzech Kolorach – obiekt z bardzo atrakcyjnymi cenami w centrum miasta czeka na Twój przyjazd. Masz do dyspozycji w pełni wyposażone pokoje, hostelowy parking i lokalizację, dzięki której uda Ci się zobaczyć najważniejsze miejsca w mieście bez dodatkowych kosztów przejazdu. Od wrocławskiego zoo, Hali Stulecia i innych obiektów w mieście dzieli Cię kilkadziesiąt kroków. Z chęcią udzielimy szczegółowych informacji po kontakcie telefonicznym z naszym personelem!

Komentarze

Ostatnie komentarze

komentarze